Comentarii (15)
tonyys
tonyys  •  19 Martie 2018, 13:00
Postat de ares123 pe 19 Martie 2018, 10:04

Nu prea pricep de ce astia de la CFR au note de la 5 in sus...probabil pentru talentul la antijoc, pentru modul in care au stat tot meciul pe 2 linii in fata propriului careu.

Intr-adevar foarte urat jocul practic de cfr - nimic pana la 11m inventat de hotoman iar dupa doar trageri penibile de timp, arlauskis tinea cate 10-15 secunde mingea in brate, tucudean de vreo 2x a cazut secerat desi nu era nimeni pe o raza de 3m in jurul lui....

davidblack
davidblack  •  19 Martie 2018, 12:18

Cel mai gras jucator din romania ...nu am mai vazut asa ceva de pe vremea lui Coras ....fcsb arata precum stan si bran ....jucatori grasi si uscati .....nu vreau sa mi-l imaginez pe alibec la 40 de ani ....cred ca il intrece pe randoom

albalbastru72
albalbastru72  •  19 Martie 2018, 12:17
Postat de andrei.f pe 19 Martie 2018, 11:45

Dică a organizat bine echipa, echipa e în progres, ăsta e cel mai important lucru. După meciul de aseară şansele Stelei la titlu au crescut Arbitrajula fost ca de obicei, aproape normal, dar, cu tendinţe de a favoriza pe CFR. Nu întâmplător, ceferiştii refuză cu îndărătnicie arbitri străini, doar cu greşelile arbitrilor români au ajuns pe primul loc !

Cum adica sansele fecesebelelei au crescut dupa meciul de aseara,reamintesc ca s-a terminat 1-1.Jocul e in progres fata de cel cu Hermannstadt aici ai dreptate,ca aia v-au altoit la scor de neprezentare.

andrei.f
andrei.f  •  19 Martie 2018, 11:45

tonyys
tonyys  •  19 Martie 2018, 11:39

Planic pe departe cel mai bun de pe teren, merita cel putin 8, pe langa faza golului, i-a zapacit in dribling pe 2-3 fundasii clujeni cu cateva minute inainte iar in aparare a fost sigur, cfr navand nici o ocazie de gol in prima repriza si doar 2 in repriza a doua pe fondul in care toata echipa Stelei se aruncase in atac inclusiv Planic.