Alte știri din fotbal
MM Stoica a alcătuit echipa sezonului din Superligă » Surpriza din formula oficialului de la FCSB: doar doi jucători ai roș-albaștrilor
0
MM Stoica nu vede cu ochi buni numirea lui Daniel Pancu la Rapid: „Nu are experiență”
0
A blocat cele mai multe penalty-uri din Superliga și anunță: „Vreau să mă bat pentru trofee și play-off”
0
MM Stoica a anunțat prima plecare de la FCSB: „E istorie!”
0
Știri din fotbal internațional
Crystal Palace - Rayo Vallecano, finala Conference League » Andrei Rațiu este titular
0
Gertmonas a plecat de la Universitatea Cluj și a fost prezentat oficial în cea mai scumpă țară din Europa » Contract până în 2029
0
Louis Munteanu, mesaj clar despre campionatul din SUA: „Este un nivel peste Liga 1”
0
Oportunitate de transfer pentru Chivu! » Nemulțumit că e rezervă, portarul a cerut să fie împrumutat în vară
0
Lifestyle
Ferrari, epic FAIL după lansarea primului supercar 100% electric: „Arată ca un telefon! Rămâneți la făcut pizza!” » Prăbușire brutală la Bursă
7
S-a despărțit de fostul internațional și acum participă în noul sezon de la Insula Iubirii
4
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
9
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Dumitru Dragomir, despre investițiile în imobiliare: „În 2007 construiam cu ...
Libertatea
Dragoș Pîslaru, despre noua lege a salarizării: „Niciun venit salarial nu ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Avram si restul bucurestenilor, de ce arbitriaza FCSB.
vitanul barzesti nu este dinamo si asta o spuns si suporterii lui dinamo. Steaua este in liga 1 din 1947 si nu a retrogradat niciodata.
Asta de unde o apărut? Am scăpat de Iosif(i), pâlnie. Pe Abigylu îl duce azi mâine ciroza și când ți-e lumea mai draga apare alt gigist cu ceafa lata dar mintea îngusta.
Discuția asta e stârnită de amorul artei. Atât timp cât arbitrii bucureșteni arbitrează nestingheriți echipe din București, contra altora din provincie, e absolut normal să fie și invers. Bine, la cât de strâmbe sunt mințile multora dintre români( de aia nu avem justiție de calitate în țara asta!) treaba asta pare nefirească.
Pe tine te chinuie prostia.Stiu că tu nu simți nimic dar simt cei din jurul tau.
He he, tu tot i d iot ai ramas
Obsesie obositoare a pateticilor scăpat din adăpostul insolvent Ștefan cel mare și apărător înfocat al cazarmilor sportive bolsevice CSA și Dinamo!! Patetic, inutil, asistat!
Istvan bacsi, mereu pt culori (roșu, alb, verde), alături de arpi bacsi, varga bacsi, dancu bacsi, pentru gloria kolosvar1907, pe un loc fruntaș in topul european al echipelor șmechere (arbitrii, cooperative, aranjamente, etc), realizat de ziare din UK și Portugalia !!!
Va mirați.Ciobanul nu isi permite meciul direct cu Dan Petrescu.cluj este 7 clase peste fcsb.si apelează la faptele cunoscute , practici care te retrogradeaza intr un campionat civilizat.
FC FCSB nu e Steaua București!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.