Alte știri din fotbal
Scenariul avansat de Gigi Becali, în ziua realegerii lui Burleanu la FRF: „Va deveni preşedinte cu votul de la FCSB”
0
Gică Hagi, prima reacție după ce a vândut Farul: „Vă faceți că nu știți?”
2
Cât de greu e să joci fotbal în Ramadan? Titularul lui Dinamo explică
0
Cei doi „clienți” ai lui Burleanu, după ce a pus mâna pe al patrulea mandat la șefia FRF: rafală de ironii
0
Știri din fotbal internațional
5-0 la ultimul meci al lui Ianis Hagi înaintea barajului cu Turcia
0
Accidentare devastatoare pentru Kasper Schmeichel: out un an! » „Meciul din 22 februarie ar putea fi ultimul”
0
Barcelona - Newcastle, în „sferturile” Ligii Campionilor » Echipele de start
0
Căpitanul lui Chivu le dă fiori suporterilor: „Visul meu e să mă întorc la Racing. Încerc să-mi conving și familia”
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
9
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Un fost fotbalist român și-a invitat socrii la restaurant și a trimis hoții ...
Libertatea
Economistul american care a prezis criza din 2008 avertizează: „Urmează un ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
China forjează un material de 10 ori mai puternic decât oțelul: un cablu de ...
Libertatea
Dar ce ziceti de declaratia lui MM Stoica-prin care isi atribuie lui, meritul de a fi castigat campionatul cu Unirea Urziceni?O fi stiind el ceva!Si poate ca asa se explica si de ce GG il considera de neinlocuit la fcsb!
succes FCSB u victorie
La cati "prieteni" are Danut la CFR nu m-ar surprinde ca greseala sa fie putin mai intentionata decat se crede. :))) In afara de *** lui de incredere Mara si Bilasco nu prea e inghitit de nimeni la Cluj.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
zi DANE scorul 1>>>1
tu nu te-ai saturat sa-ti faci conturi?mai ai un pic si depasesti numeric cu conturile tale si userii de la digi.
Prostalai rinisti, cata frunza, cata iarba.
stie ce meci greu asteapta si vb si la misto e Craciunita
O caterinca, cine are umor gusta gluma !!!!
la ce fatza de fraier ai nu te bate nimeni, stai linistit.
are frisoane se teme de TANASE si COMAN haa haaaaaaaaaaa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.