Alte știri din fotbal
România U17, victorie uriașă în fața Portugaliei » La un pas de calificarea la Campionatul European
0
Mulțumim, Mirel Rădoi! » Conturile clubului au „explodat”: sumă uriașă venită de la UEFA pentru parcursul european
0
Ultimele detalii despre starea medicală a „câinilor” » Ce se întâmplă cu Pușcaș și cu Karamoko
0
Ion Țiriac, acid după eșecul României cu Turcia: „Vă spun o treabă foarte simplă”
0
Știri din fotbal internațional
Se anunță o lovitură fără precedent în Premier League » Scenariul care poate dinamita calculele pentru titlu!
0
Chivu pierde un jucător important la vară » Simone Inzaghi negociază deja cu fotbalistul lui Inter
0
Probleme pentru Arsenal » Încă un jucător indisponibil pentru Arteta
0
De ce a fost Steaua Roșie amendată de UEFA » Sârbii dezvăluie adevăratul motiv
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Cum se putea schimba soarta lui Gică Hagi: „L-am întrebat pe Ceaușescu, dar ...
GSP SPECIAL
Preț miei Paște 2026. Cât costă kilogramul de carne de miel în supermarket? ...
Libertatea
Interesant, a plecat în vara anului 2019 și s-a întors în luna Martie a aceluiași an. Vreau și eu această putere a domnului Petrescu :)))
Voi ați verificat știrea? Dan Petrescu are contract pana în iunie 2022. Ce mai e de negociat acum? Cred ca ar trebui să-l contactați pe Mara înainte, nu folosiți declarații de anul trecut!
N 3 n o r o c i t i l 0 r!! Numai stergeti din critici..asta faceti: CLICKBAIT!si daca cineva va zice in fata,il cenzurati.nu o sa puteti sterge asa repede cat de repede umplu io toate forymurile cu nivelul gsp.voi n aveti o analiza competenta,o aanaliza.nimic.ce marca,as,kickers,gazetta dello sport..stiti cine face clickbait..?can can si aia din mozambique..nici macar turcii de la huriyet nu mai fac..si daca va spune cineva in fata,ii puneti pumnul in fata..asa da barbati.
***.ati ramasa la nivel de foaie de impachetat o peste..intradevar, gest incredibil pe perioada de pandemie..un club isi negociaza pozitia de viitor cu propriul antrenor.si in perioada de pandemie.megafantastic.stelar.nuclear.ca si nivelul gsp.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai... tocmai spusele lui Bogdam Mara sunt reproduse aici! Si care e problema cu 2-22?! Echipele serioase propun prelungirea contractului cu mult inainte de expirarea lui. Cand doresc sa-l pastreze pe cel vizat.
Gest incredibil? Ce sunteți voi, Can-can?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.