Alte știri din fotbal
Jucătorul din Superliga l-a înfruntat pe Lionel Messi » Căpitan pe La Bombonera cu Argentina
0
OUT de la FCSB! Anunțul lui Mihai Stoica
4
Stadion nou în România până la sfârșitul deceniului! Când va fi gata arena de 64 de milioane de euro
0
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
3
Știri din fotbal internațional
Moment incredibil în Anglia - Uruguay » Jucătorul a primit două galbene și nu a fost eliminat
0
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
3
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Max Verstappen eliminat din Q2, Antonelli cel mai rapid la Marele Premiu al ...
Libertatea
ROMANII, DE CE NU VA LASATI DE FOTBAL?!?! ACUM SINCER. HAI SINCER. NU VEDETI BA CA PORTUGHEZII SI SUDAMERICANII SUNT PESTE VOI CU 10 CLASE?! NOI MAGHIARII NE-AM DAT SEAMNA CA SUNTEM VARZA LA SPORTUL, ACUM E SI RANDUL VOSTRU!! PTR FOTBALUL, LASATIVA DE FOTBAL! CA SUNTETI VARZA!! UITETE LA DURBABIER, PAI EL E PESTE TOTI JUNIORII DIN ROMANIA!! PESTE TOTI JUNIORII ROMANII?!? OARE DE CE? FIINDCA ROMANUL E VARZA, SI MAGHIARUL E PROST LA FOTBAL. RECUNOSC!! DE CE NU RECUNOASTETI SI VOI CA NU AVETI NIMIC
baaa ce am facut ? am castigat uefa champions league asta am facut ceva ce voi visati
sa va futa oile lu` gigi ... unguri spurcati
Ce a facut ba aa steua voastra in Europa!!? A facut Romania de ris! E numita steaua cu rva Europei! Si-au bagat toti pwla in ea!
la golul lui Dubarbier se poate citi clar pe buzele lui Andone cum isi baga ---a :)))) in semn de admiratie presupun ;))
Behehe !!!
ati copiat cantececcele noastre cand veniti in buc va rupem
BAIATUL CU 11P.ai dreptate.Tudor a gresit duminica intr-un singur sens.pt cefere.i-a iertat pe trica,fabianii si danii de cartonase rosii! si nu a dat fault in atac cand ovidiu petre a fost faultat in faza in care cefere cerea un presupus al 2lea penalty.faza cu semedu nu avea cum sa o vada asa ca are acoperire.
ba degeaba va legati voi de "oi" si de "branza"ca astea 2 au dus romania in UEFA si din cauza lor e Romania inprimele tari din lume.la voi nu a avut nimeni curaj sa investeasca din romania
Diferenta mare de clasa.Normal,in favoarea CFR-ului.Doua goluri senzationale,niste pase mirifice si driblinguri de mare finete ale lui Fabbiani.Rezultat just,putea sa fie si mai mare diferenta pe tabela de marcaj.CFR-ul n-a fortat.Apasa pe pedala de acceleratie,doar atat cat trebuie.Buzaul,o echipa care mai are multe de invatat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.