Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
Curios cum GSP a uitat că Varga s a expus pe criptomonede...Încă un motiv pentru insolventa !
Ba desteptule ...Chipciu și Arlauskis știu la perfecțiune contabilitatea CFR că altfel Balaj nu le trecea în contractele de reziliere interdicția să vorbească despre datorii !!!
Sefu' , dar pentru Academica nu era tot aceeași lege ? Sefu', nu tot conform unei legi buticarii de la colț sunt amendati zdravăn pentru munca la negru și riscă dosarele penale dar pentru CFR legea aceeași ii face favoruri că în cazul Voiculet ??? Sefu' ,nu a spus Cornel Dinu de ce autorități se încolonau pentru succesul fantastic al lui CFR ???Sefu' ,nu a fost judecat raul public că a trimis oamenii lui cu mușchi după niște cetateni...dar la Cluj angajații au fost bătuți tot de niste alți angajati cu mușchi și...nimic ???
Chiar îmi pare rău, n-ai înțeles sensul lui "îi spală"! La români, probabil, nu numai la ei, este un obicei, înainte de înmormântare, morții se spală neputând să-i bagi la -2 nespălați !!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"E gata! Vine "cioclul" de fotbal, îi "spală" ca pe ceilalți..." Pai au ei probleme cu cateva zeci de milioane de euro sa le decarteze din banii publici? Cel mai simplu e o parte din banii facuti din contracte cu statul (adica bani publici) a baietilor destepti (aia care sunt prezentati drept oameni de afaceri prosperi si care finanteaza fotbalul). Le mai da statul (condus si de Dincu) ceva contracte de taiat frunze la caini si pac zeci de milioane care scot din isolventa CFR.
Păi aia e, nu există!
Grupele europene nu înseamnă nimic pentru CFR daca nu sunt de CL !
pentru ca este ilogic sa crezi ca aia 2,9 milioane din grupe pot rezolva datoriile de 30 de milioane de euro. eu chiar nu inteleg de ce naiba se tot vorbeste de intertoto cand este clar ca kfr vrea grupele ucl sau e.l. acolo fiind eliminata inca din primul tur. pai kfr dupa 5 campionate furate abia au prins de 2 ori grupele e.l.,in rest zero barat.si le-au prins si in conditii dubioase ca a fost pandemie si au jucat doar un tur.
Esti bantuit rau de "cioban".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.