Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Asa
Daca *** Sumudica, ai gresit clubul, CFR vrea sa faca performanta si sa bata echipele unguresti ale lui Orban, simplu .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu cred ca comentariul meu a fost foarte decent, nu am nevoie de moderatie, sorry robotzel, m-ai inteles gresit
Daca *** ai gresit clubul Sumudica, CFR vrea sa faca performanta si sa invinga echipele unguresti ale lui Orban, simplu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Citește încă odată sa înțelegi, agramatule. Nu am zis nimik de mititei și Mititelu. Și nici nu am ceva cu ei. E treaba lor pe banii lor. Dar Clona fura bani de la buget, prin PSD. Iar tu cine ești copile? Învața mai întâi ceva in viața. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hai CFR Victorie!
Si Cartu, si Sumudica sunt niste penibili. Norocul lui Sumudica este faptul ca la conducerea CFR sunt oameni cu cap, care aduc jucatori. care fac echipa. Intotdeauna, jucatorii ii fac mari pe antrenori, nu invers. CFR va castiga nu pentru ca are antrenor mai bun, ci pentru ca are echipa. Si aici nu este meritul lui Sumudica.
2-0 pt CFR 1907. Nu e greu sa câștigați și SuperCupa și sa treceti și de BB Luka! Succes CFR! Păun și Omrani o sa înscrie golurile!
Așa a zis și Becali, vrea bani nu trofee. Doar că ciobanul nu dă mese ziariștilor, deci poate fi criticat. Deci, să bată Craiova.
CSU este dispretuita si urata pretutindeni in Romania si asa va ramane. Nu pentru ca e o clona, ci pentru hotia strigatoare la cer prin care a fost infiintata direct in liga a doua, dupa modelul lui Ana Pauker. Armata romana a avut decenta de a-si infiinta noua echipa in mod onest, in liga a patra si s-a chinuit patru ani la rand pentru a ajunge in liga a doua, iar PSD-ul a ales sa le dea oltenilor paine si circ cat mai repede, pentru ca de acolo le vin voturile. Puteti sa va autointitulati Universitatea si sa va vopsiti in ce culori vreti voi, degeaba, toata Romania e impotriva voastra.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.