Alte știri din fotbal
Ploaie torențială la primul antrenament al lui Marius Baciu la FCSB: ce s-a întâmplat la Berceni
1
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
2
CFR Cluj nu renunță! Ioan Varga vine din Africa să-l convingă pe Pancu: toate detaliile din culise
1
FRF a anunțat cele mai bune academii de copii și juniori din fotbalul românesc » Unde se află Dinamo și FCSB + surpriza de pe podium
0
Știri din fotbal internațional
După 28 de ani, Austria revine la Mondial și atacă America numai cu vedete » Lotul convocat
0
Replica lui Bukayo Saka la postarea logodnicei a stârnit hohote de râs după ce Arsenal a luat titlul în Premier League
0
Lotul naționalei din Coasta de Fildeș pentru Campionatul Mondial » Vedetele echipei africane
0
O docentă în retorică: „Chivu are discurs aristotelic!” » Sky Sport i-a dedicat documentarul „Cuvintele titlului”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
7
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Explicația e simplă : U Cluj nu concurează cu zcsb! Dacă U s-ar bate la titlu cu Becali, Dancu ar fi înfierat zilnic pentru sprijinul politic acordat lui U Cluj!!
Sau, poate, acele milioane minus sunt simple povesti gazetaresti! La asta nu te-ai gândit?!?
Un club care este pe minus atâtea milioane de euro , nu poate sa funcționeze la nivelul la care este CFR(trebuie sa recunoaștem ca pe plan sportiv nu le poate lua nimeni fața, deocamdată) , fără să se pompeze bani din surse "necunoscute". Că nu are Neluțu averi incomensurabile , și nici nu ține vrăjeala cu imprumutatul clubului , ca și cum ar putea sa-i mai recupereze , când CFR merge an de an pe minus . Dacă ai curaj , domnule jurnalist , spune lucrurilor pe nume ! La CFR se face cea mai mare spălare de bani din fotbalul românesc. Probabil și la alte echipe se face asta , dar CFR este campioană .
Florare pe tine te intereseaza imprumuturile unui patron sau cum joaca echipa si performantele? Personal nu m-ar interesa cat de dator e un patron, la cine, cata vreme echipa merge bine, de ce nu?
Pentru ca ești apropiat de CFR...Problema cu împrumuturile în criptomonede a lui Varga s a rezolvat ?
Are balta peste. Tipic romanului invidios care se uita peste gard la vecinul sau. De ce oare are casa aceea mare, Vai dar ce masini, de unde are bani? De ce avem Miorita? Din invidia dusa la extreme, mostenire din neam in neam.
Daca iei si calculezi totul Nelutu Varga nu pune mai mult de 5-6 milioane pe an. Am vazut ca se vorbeste mult despre Dancu, ca el ar fi sponsorul principal, pe bune? Dancu a fost la un singur meci tot anul 2022, in schimb era nelipsit din loja U Cluj de pe Cluj Arena. De ce nu se vorbeste ca ar fi in spatele lui U Cluj, mai ales ca e o echipa care 98% vin bani publici?
Unde sa dispară? La sprijinul politic? Cine are grija de CFR, Dâncu. Trebuie sa primească și el înapoi ceva
De câte ori a fost CFR ul in insolventa? Și sa spui ca nu e sprijinita politic, ești foarte comic. Când toată lumea știe asta. Iar căutați scuze, acum legea lui Novak, auzi la ei.
Începi sa mirosi a slănina, mai ușor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.