Alte știri din fotbal
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
„Principala problemă erau chestiunile din interior” » Ciprian Marica a pus lupa pe „finala” Craiova - U Cluj: „Acum se simte miros de campioană”
0
„Fierbe” Bănia! Detaliile unei zile pe care Craiova vrea să o facă istorică
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Este precum Emil ala care a zis ca ligamentele sunt oase ! A zis de Tomozei ca a avut oasele nai slabe decat *** care l-a accidenrat !! Eu propun ca *** ala sa fie suspendat pana se reface Tomozei !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chiar daca Hrebenciuc(mâna dreapta a lui Iliescu aranjase ca MAN sa- și mute instlațiile militare de la marginea Bucureștilor,s-a dovedit in jusatiție(prin recunoaștere) ca Becali l-a mituit pe ministrul Apararii ca sa-l prefere pe el și nu pe altul la schimbul de tereniri!Și conform Legii penale, banii sau bunurile obținute ca urmare a unei infracțiuni(pentru care faptuitorul a fost condamnat)...se confisca!In mod foarte ciudat insa. prin hotararile de condamnare nu s-a dispus și trecerea terenurilor in proprietatea statului! Interesant,nu?!
Ești mai prost decât un gigist, gigistule!
La acel schimb, Becali a câștigat, din start, 56 de milioane euro! Apoi a parcelat terenul obținând mult mai mulți bani!! Chiar că a făcut pușcărie degeaba... având 7 condamnări la închisoare!!! Ce glumeț ești!!!!
Aberezi, ciobanul nu s-a imbogatit din mizeriile de terenuri schimbate cu armata cand a facut doar puscarie geaba, dar cand nu te informezi corect si citesti doar ineptiile presei aservite grupului de interese de la cluj...iti reciti doar poezia ieftina.
nelutzu...da-i pe jesepe!
Draga nelutzule, la voi salariile sunt doar pe hartie. Cate zeci de jucatori au plecat cu buza umflata, amenintati de interlopi cu bataia...cati jucatori dupa perioada contractuala dupa 2 ani au plecat doar 5-6 salarii, pe cine crezi ca prostesti nelutzule??? Exact situatia asta in care se afla societatea cu salarii restante din octombrie asa au fost mereu, in ultimii 5-6 ani. Banii luati din Europa nelutzule unde sunt...ca in conturile clubului bate vantul, degeaba presa aservita vrea sa tina totul sub pres, in curand se va sparge buboiul milionar de carton parvenit, smecherit si *** care esti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
da tu lista cu afaceri a lu gigi si apoi ti -o dau eu pe a lui varga
pe ce post tv a declarat varga minunatiile astea extracarpatine,la ce ziar ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.