Alte știri din fotbal
Oțelul și-a lansat echipamentul pentru sezonul 2026-2027! Detaliul care atrage atenția
0
„Pleacă Baiaram la Anderlecht?” » Răspunsul lui Sorin Cârțu
0
Toate noutățile din mercato la FCSB: „Negocierile s-au finalizat, mai trebuie aprobarea ministerului”
4
Eddy Gnahore a ajuns la București, mâine are vizita la FCSB » Mihai Stoica, detalii de la negocieri
2
Știri din fotbal internațional
Thibaut Courtois n-a vrut să fie înlocuit în Spania - Belgia: „Puteam să continui! Asta era problema”
0
Franța - Spania e prima semifinală a Campionatului Mondial! ZIUA și ORA la care se va juca
0
Detaliul remarcat la GSP Live Special, imediat după golul decisiv marcat de Merino: „Regizorul l-a arătat, părea nemulțumit”
0
Lacrimile lui Courtois au prefațat gafa care a decis calificarea Spaniei în semifinalele Campionatului Mondial
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
7
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Culisele războiului fratricid din PNL. Liniile roșii care au fost depășite: ...
Libertatea
Pentagonul a publicat noi documente despre OZN-uri. „Nu seamănă cu nimic ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
si clona CSU e giorno dispari breeeeee
dispari bree vrei penaltyuri din simulari ca fcsb u breeeee
Cam jenant ce zici, nu crezi? Cfr a demonstrat in repetate randuri ca e praf si ca fara arbitrii e 0. Sau ne legam iar de penaltiuri? Aia e can ai extreme ce toaca marunt orice fundas. Incepi sa te uiti la cricket?
Rar ti-e dat sa vezi un antrenor cu reactii ca ale acestui frustrat.Asta face crize si cand i se pare ca nu i s-a dat un out.
TOVARASUL PETRESCU OBISNUIT CA ARBITRII SA MARCE PENTRU ECHIPE LUI SE FACE (din nou!!!) DE RAS!!!DE CE NU SPUNE DE LA CATE ECHIPE A FOST DAT AFARA CA ...ARBITII AU FOST CORECTI!!!!
Nimic nou, dan penalty exercita presiuni pe arbitrii ca să primească 11m gratis, altfel nu e capabil să bată pe nimeni de 3 meciuri.
Se intoarce roata, be bucuram !
Eu zic sa se schimbe regulamentul. CFR sa nu mai primeasca penalty'uri, ca sa fie haterii stelisti multumiti. :))) Apropos: Steaua nu e in liga 4-a?
Tragedie mare fratilor: Dan Petrescu nu a mai primit sansa de a castiga meciul din penalty! Viciere de rezultat. Asa a fost si cu Astana!
Nu ai inteles , el vrea VARUL lui Bilasco sa fie arbitru.... El zice asa : " Daca aveam VARUL ( lui Bilasco ) arbitru, primeam 2 penaltyuri ! " .... Acu' ai inteles ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.