Alte știri din fotbal
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
0
România U21, victorie uriașă în Kosovo! Situația în preliminariile Euro 2027
9
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
0
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
0
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
0
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Fortărețele subterane care sfidează bombardamentele SUA: cum și-a păstrat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Hai să vorbim discuții. Ce știe Rada de starea de sănătate a lui Țucu? Ce știe Rada de forma lui fizică? Cum poate să zică ca a plecat pe ușa din dos când Țucu nu vrea să-și prelungească contractul? Ziariștii ploii de ce nu-l întreabă direct pe Țucu care-i treaba? ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si totusi cu fiind fan craiocva cu ce echipa tii? sau iti este rusine cu adevarul ca santeti frati cu steaua si dinamo doar ca nascuti dupa 65-70 de4 ani.
...ești o oaie deșteaptă prăzarule..!!!
Bai Rada!Tu ti-ai lua raspunderea sa il bagi in teren pe un jucator care a avut doua operatii pe la inima?si care declara ca nu se simte bine si ca vrea sa se lase?
Gsp revine la metoda de a arunca laturi pe site fara ca cineva sa isi ia raspunderea sa semneze cele publicate.
Asa o fi cum spune dartoata conducerea CFR nu are nici cea mai mica scuza! Cand ai avut un buget imens raportat la valoarea actuala a campionatului intern , basca ai si datorii de cca. 21 milioane duse pe apa garlei, sa nu ai avans confortabil este anormal sau miroase a incompetenta coroborata cu deturnare de fonduri. Dan Petrescu si echipa vor pleca pe usa din dos, balonul de sapun e pe cale sa se sparga!
Bah gogule, te bagi ca musca-n lapte (ca sa nu zic altfel), pai se referea la U.Cluj desteptule
tu ce craiova sustii? aia faata in B din ambitia PSD. voi santeti un fel de steaua si dinamo asa ca nu mai cascati gura despre ei ca si voi ati fost inventati de urmasii comunistiilor.
Ce tare, după ce au câștigat o grămadă de bani la CFR, acu sunt probleme pentru o luna doua întârziere. :)))))))))))))))))))))) Banii oricum ii iau, din drepturi tv sponsori Europa etc... Dar asta e doar sa se ascundă neputința din ultima perioada a cfr ului. Păcat. Nicăieri nu exista probleme dacă se întârzie salariile o luna sau două ... Dar deh. Cautam scuze. Ai 2-0 cu Astra, si joci ca și cum ai avea banii în cont. La pauza vine cineva și le spune ba nu mai sunt banii în cont, toți devastat vai maica lor, poc fac 22. Pai și de ingalatii aia de la Astra ce sa mai zici :))))))))))) aia nus plătiți, si asa au bani putini, si fara drept în Europa, si a dat de pământ cu cfr și fcsb
imi aduc aminte cand dan petrescu zicea la conferinta de presa dupa meciul cu sevilia...cfr nu o sa mai ajunga niciodata pana aici......stia el ce stia....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.