Alte știri din fotbal
Eugen Neagoe, furibund după umilința încasată de Petrolul: „Când aud lucrurile astea este deranjant! Dacă intram eu, vă garantez că Romanchuk nu înscria!”
0
Dinamo și FRF îl contrează pe Gigi Becali: „Anul ăsta toate competițiile își bat joc de FCSB!”
0
Entuziasm la cote înalte în Bănie, la 4-0 cu Petrolul: „Suntem și buni!”
0
Filipe Coelho, după a treia victorie în 4 meciuri la Craiova: „Asta am încercat să fac și cred că am reușit”
0
Știri din fotbal internațional
Reputatul ziarist de la Gazzetta dello Sport face radiografia lui Chivu la Inter: „Uitați-vă cum se face respectat în vestiar! Așa ceva se întâmplă doar dacă ești bun”
0
Fostul elev a dat de pământ cu Guardiola: „Un șarpe! Soția spunea că e pervers”
5
„Bine că a plecat trădătorul!” » Suporterii de toate vârstele ai lui Inter au fost cuceriți de Cristi Chivu
1
Newcastle forțează transferul imediat al noului star din Brazilia. Ce știe să facă
0
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
„Dacia Duster”, reclamă din 1984!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Întâlnirile în afara legii ale premierului Bolojan din Palatul Victoria. ...
Libertatea
Bărbat acuzat de omor, după ce și-a lăsat iubita să moară de frig pe cel ...
Adevărul
Chivu, actorul total! Cum trăiește antrenorul lui Inter un meci pe „San ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin minte cu nerușinare într-un interviu în presa străină și ...
Libertatea
Daca nici anul asta nu ia titlul echipa fericitului Gheorghe-cand are trei sateliti,fata de doar unul al CFR-ului-inseamna ca Domnul s-a maniat,si nu-i mai rabda furaciunile!
Cand a luat Astra-cu Sumudica-titlul de campioana,Mirel Radoi a tinut sa-i puna la punct pe papagali,- care tot o tineau cu "Sumudica i-a furat titlul lui Gigi"-facand recurs la logica si la bun simt:"Cum sa-i titlul,cand Astra a fost mereu pe primul loc tot campionatul"!La fel s-a intamplat si in anii urmatori,atat Viitorul cat si CFR fiind pe primul loc tot campionatul!Dar papagalii o tineau pe a lor:"I-a furat titlul lui GG"!De parca i se cuvenea de drept!
Oare care meci conta? Egalul scos de arbitru pentru echipa arhanghelului la voluntari?
Randume, prostovan mai esti. Tu vezi ce scrii acolo? Culorile? Cum naibi sa detii culori ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
oricine dar nu voi campioni , ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Super meci, de 1x2 in functie de rezultatele celorlalte partide, meci intre doua echipe surori jucat dupa toate celelalte partide care contau in lupta pentru play off. Cum pana corbului ultimul meci din sezonul regulat sa nu se joace toate meciurile la aceeasi ora, in toate campionatele din lume se intampla acest lucru. CFR e campioana deja, pentru ea trag si arbitrii si liga, asa cum s-a intamplat si in trecut cand a luat campionatul.
De ce aplauda un dinamovist echipa cfr-ului? Nu e un pic aiurea?
Brici ca de obicei!!!!
Si cum playoffu a inceput oficial , CFR se distanteaza frumos, FCSB iar e abonata la locu 3 :)))))))))))))))))))
APLAUDATI ADEVARATA CAMPIOANA, CFR CLUJ 1907 !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.