Alte știri din fotbal
De la pungi în picioare și cașcaval pané la visul de a fi campion cu Rapid și a juca la Mondial: „Lumea spune «Uite-l și pe ăla! Stă cu cercei în urechi și îmi zice el mie»”
0
Cine a câștigat prima cursă directă dintre Gabi Tamaș și Adi Petre la Survivor 2026
0
Remarcatul lui Mihai Stoica în amicalul FCSB - Beșiktaș: „Excepțional”
0
Se naște o nouă forță în Moldova? Pe ce se bazează Petre Grigoraș în lupta pentru promovare
0
Știri din fotbal internațional
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
De necrezut! PSG vrea să îi ofere un salariu aproape dublu lui Ousmane Dembele, însă acesta refuză
0
După nici două luni, dublul campion al României este din nou liber de contract
0
Fundașul central Grigore Turda schimbă echipa
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
2
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
7
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Jafuri în serie cu un Porsche: un român este acuzat că a jefuit 10 ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Cât cheltuie România pentru mâncarea și confortul deținuților. Piepteni de ...
Libertatea
6-0
Ce ati castigat ba rusinilor? Nu ati castigat nimic, sunteti fcfcsb, zero identitate, nu tu stadion, emblema facuta de cioban, rasilor. Rusini mondiale sunteti voi, chiar daca aveti cativa jucatori decenti si buget de 10 ori mai mare decat noi in prezent, tot va luati umilinte pe paine.
***,am castigat la EUIPO ca noi suntem Steaua. ce actionariat aveti bah? sunteti niste rusini mondiale,nu va respecta nimeni. cum bah sa minti ca aveti actionariat cu bani cand voi sunteti tot in insolventa aproape de faliment?e sti ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba carnat expirat, in meciurile contra celor de la Steaua si acum suntem in avantaj. Repet, cu Steaua, nu cu mzeria fcfcsb. Deja avem in actionariat cea mai puternica companie de energie verde din Europa de Est, Renovatio. Tot ce mai trebuie e noul stadion din Stefan cel Mare. Steaua in Liga 1 nu exista, aberatiile tale nu conteaza. Ieri s-a dat motivarea in procesul in care ciobanul cerea ca cei de la Steaua sa fie deposedati de marca, proces castigat tot de catre cei de la Steaua, care sunt in Liga a 2-a si joaca in Ghencea. Inca o infrangere pentru cioban si gigime. Ia cu paine!
aveti o victorie cu noi in ultimi 7 ani si si aia la limita si nemeritata,Steaua din liga 1 va conduce cu vreo 10 victorii in plus la general din 1947-1948 si pana astazi. ha haha. p.s.:ce buget visezi? dupa ce s-a intamplat cu marca stelei din liga 1 iti dau scris ca nimeni nu-i asa de prost sa mai invetseasca vreodata la dinam99opa,fiindu-i frica sa nu se intample ce s-a intaoplat la Steaua. tu tii cu cs-ul din liga a3-a? sau cu echipa lui badea care detine palamresul?
Steaua e in Liga a 2-a, in ultimul meci contra lor i-am umilit cu 3-0 pe Arena Nationala. fcfcsb e fc becali, ala arunca cu milioane pe jucatori ca sa faca bisnita, dar de cele mai multe ori ramane cu buza umflata. Cand o sa ne apropiem de voi ca buget, in 2-3, va distrugem pe unde va prindem.
deci v-am umilit pana acum de v-am rupt,Steaua din liga 1 a incasat milioane de euro din transferuri si europa,joaca in europa si avanseaza mai departe,voi va bateti in playout la retrogradare,noi castigam campionatul,***:)) bine bah:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu mai minti, nu s-a auzit deloc peluza dron-betano de care rade toata tara pentru scenografiile alea de 2 lei. :))) S-au auzit doar dupa ce ai nostri au inceput sa plece. Lasa ce a fost pana acum, eu iti spun ce va fi, vin umilinte grele pentru tine in anii urmatori. Imi frec mainile de bucurie.
la meciul de acasa de la voi de etapa trecuta s-a auzit galeria noastra mai tare decat a voastra. aia a fost umilinta. p.s.:fix acum 5 ani ai spus asta,si intre timp ati intrat in insolventa,ati retrogradat si nu ati mai castigat nici macar un meci cu Steaua din liga 1 :)) tu nu iti dai seama ca fix din cauza ca avem noi problema cu marca,voi nu o sa aveti niciodata un patron care sa investeasca bani la voi. daca nu a investit cand aveati zero datorii,crezi ca investeste acum? ha ha ha
Aoleu randumb, da nu te-ai plictisit ma carnat de aceleasi aberatii pe care le repeti la infinit? Dinamo in maxim 5 ani castiga campionatul si redevine o forta, va juca constant in primavara europeana EL. Vom avea stadion in centrul Bucurestiul, avem cei mai frumosi si scoliti fani, pas cu pas revenim acolo unde ne e locul, la varful fotbalului romanesc. Astazi la Sibiu fanii nostri au facut istorie, au umplut stadionul alora si au cantat tot meciul. Ia cu paine ba 10 clase!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.