Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Jamie Vardy visează la încă un sezon în Premier League
0
Italienii au aflat sumele din contractul lui Cristi Chivu » Va câștiga o avere după prelungirea cu Inter
0
SUA și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial: pe cine a ales Mauricio Pochettino
0
Florentino Perez și-a lansat un site separat în campania electorală pentru președinția Real Madrid: „Mai este istorie de scris”
0
Lifestyle
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
9
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Ilie Dumitrescu i-a fost alături fiicei lui la ceremonia de absolvire a facultății: „Am trăit niște momente de nedescris”
5
Din cauza ei, nimeni nu s-a uitat pe teren la Roland Garros: a apărut într-o ținută provocatoare
4
Un radar montat lângă un dealer auto a prins șoferii care veneau să testeze ...
Libertatea
Medicament experimental contra obezității cu rezultate spectaculoase, dar ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Tu iti dai seama ca ca si-ar da like inapoi. Pai majoritatea like-urilor si voturile de la sondaje sunt ale lor, ei le dau din redactie. Tu daca vi si dai dislike o sa-i pui sa munceasca de 2 ori ca trebuie sa-si dea iar singuri like. Nu ca acum ar avea treaba cu sportul, dar pe urma n-o sa mai aiba nici timp.
La cum au jucat circarii cu ultimele doua clasate, si locul 3 ar fi mincinos. Echipa de santilbanci.
Ce vă mai place ***....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu stiu cine cinta prohodul asta,probabil Craitoiu,dar cum poate o echipa aflata pe primul loc sa-si ia gindul de la titlu doar pentru ca au schimbat antrenorul?
Craitoui nu e original. Teoria asta am auzit-o la digi ieri-Dinu G. Craitoiu doar a preluat ideea.
Daca il aduci in "conducere" pe cioculet stanciu trebuie sa te astepti la retrogradare si insolventa!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sigur termina iar pe loc mai bun decat dinamo!
vise ale fcsb-eilor gigisti!succes la locul trei fcsb-eilor
Deci de unde vine cea mai proasta veste pentru echipa din Gruia?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.