Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului, fără precedent la adresa lui Gică Popescu: „Acționar cu schimbul. Direcția pentru viitorul tău e una simplă”
0
Pancu i-a răspuns lui Varga, apoi s-a contrat în direct cu Dică: „Nu am venit de pe stradă!” / „Mă lași să termin?”
0
Reacția oltenilor când au aflat că vor fi arbitrați de Marcel Bîrsan la „finala” campionatului: „Am avut o reticență față de el”
2
Au furat startul! Prima echipă care și-a prezentat echipamentul pentru următorul sezon de Superligă » Schimbă sponsorul tehnic
1
Știri din fotbal internațional
Carlo Ancelotti a semnat contractul: înțelegere până în 2030
0
Campioana-revelație din Europa, învinsă la un scor neverosimil: 11 goluri, două cartonașe roșii și trei penalty-uri
0
După eventul lui Cristi Chivu, Mihai Stoica este convins: „Îi va fi foarte greu. Nu poate să facă asta”
0
Un an mai târziu, afirmația făcută de Adelina Chivu a devenit virală în Italia!
0
Lifestyle
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
13
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
3
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Solar Impulse 2, avionul care a făcut înconjurul lumii doar cu energie ...
Libertatea
Cum a păcălit un colonel FSB „echipele morții” ale lui Putin, ascuns în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, anunț despre legea salarizării: „Singura soluție este să ...
Libertatea
Alt„caracter” si Radu Niculescu ala!Arata ca un star de cinema si ar fi putut avea destule femei,dar o„consola” pe(prima) nevasta lui Dan Petrescu!Coleg de echipa cu el!!!
Sumudica face ce stie el mai bine. Circ. Asta a facut si asta va face tot timpul. Daca era un tip onest, se aseza la masa cu varga, negociau ,,ruperea'' contractului si pa. El insa vrea altceva. Vrea doar sa pateze imaginea clubului caci stie ca nu va mai fi niciodata antrenor la cfr. Chiar si antrenamentul de azi a fost pus ostentat tot pt circ. Ca niciun antrenor profesionist n-ar fi fixat un antrenament la 8-10 ore de la terminarea unui meci. Dar el a facut-o mizand pe un eventual scandal. Care a si aparut, provocat de el. N-ati vazut ce tupeu? Ca ia uite dom'ne cum nu ma lasa astia sa muncesc, ca eu filmez asta, etc. Un needucat, un semidoct.
KVSC1907 fura încontinuu de 12 ani , bani ( insolvente ) titluri și se dau Civilizați și corecți , nu-l agreez pe Sumudica este *** dar Dan penalty este o *** , cei care îl cunosc sa-l întrebe ce relație are dacă are cu Pavel Badea care a jucat la Craiova sau cu Radu Niculescu fostul vârf de atac și mai ales cum este văzut de acstia ? Așa ca mai ușor cu Dan ***t !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...Basca meciuri de titlu castigate cu decizii de arbitraj.
Da, imi aduc aminte ... datorii neplatite la Buget, Evaziune Fiscala, Concurenta Neloiala... Alta epoca nu ai la indemana ?
Sa vina Vasi la baieti sa le spuna cine e șeful ????
Asta ai inteles tu, ca Becali este cel mai mare rau? :)))) Noapte buna, atunci, meriti tot restul vietii tale sa fi mintit frumos de politicieni care te fura in liniste pe la spate. Succes!
De ce e ordinul aberant, prostule?Aberant este sumudica. Pai daca a fost anuntat ca a fost demis, ce mai cauta la stadion? Stii ce l-a adus la stadion? *** A vrut sa se autovictimizeze, sa creeze emotie. Si daca era doar aceasta mizerie tot trebuia demis.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ei uite ca proverbiala cumpatare ardeleneasca a dat cu mucii in fasole...Asta ne e tagma conducatorilor la ora actuala, ei asta vor.. sa-si demita antrenorii si colaboratorii oricand li se nazare.. Rusinica si pt. Dan Petrescu pe care la ros un pic invidia ca alcineva ar putea avea mai "mult success" decat el si a ridicat codita' sa se vada tot de Toata Tara.. pacat .. Rusine Varga...Rusine superdan...rusine B(F) Cali care a parasit adanca intelepciune a rugaciunii pt. a se tavali pe jos de ras atunci cand "prietenul Sumi " e la nevoie...
Adevaratul CFR a fost in era Paszkany. Acum, cu bisnitarii la butoane, totul e posibil.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.