Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
0
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
După 43 de ani! Aston Villa a câștigat Europa League, după ce a spulberat-o pe Freiburg
1
Ancelotti, îngrijorat! Neymar are probleme medicale
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Romanii sunt prosti si la faceri, nu doar la restul.
Cam asa se intampla cand pleaca unii din club,imediat apar in presa stiri bomba. A plecat Sumudica si Copilu asa ca nu este de mirare.
Văd, că bătaia trasă fecesebeului s-a lăsat cu sechele în presă :) Măi, nu vă e jenă să veniți cu aceași placă expirată? Le cântați prohodul de când a preluat *** Varga echipa. Vise *** de București - cam cu asta rămâi, când favoriții sportiv nu mai sânt în stare. Auzi, 3 milioane "sumă imensă". Imensă poate pentru "ziaristul" care stă în chirie. Nu-i nimic, că a revenit și Petrescu gură de aur, și vă veți putea văicări de stilul urât al echipei și gura spurcată al antrenorului (pe bună dreptate). Baftă la bocit.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E durere mare in oficina ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.