Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
pai joaca amaratul de loc 3,nu intereseaza pe nimeni. direct faliment.
Daca arbitri nu mai sunt in primul 11 la cfr .. Se vad rezultatele , o echipa slaba cu joc foarte bine pus la punct "tare si dupa ea " Cred ca au cersit 10 lovituri de la 11 metri Asta obijnuiti cand arbitri jucau la ei .
Doua lucruri perfect normale, nici n-ar trebui sa ne miram de ele.
Da...coana alice, ce zice ce zice ?
acum intră ca catalina și scrie tic-tac, tic-tac :))
Deja l-au sters astia pe randoom si comentariile lui, exact cum o sa stearga justitia romana insasi existenta fecesebista pe 15 februarie :)))
Lasa ca a antrenat Danuts echipe mari in campionate tari :)))) L-au dat afara chinezii in doua secunde, si acum se intreaba cum de s-au lasat pacaliti de acest antrenor arhaic
Nationala Ardealului este si peste nationala Ungariei .... asa ca nu-i bai !!!
S-a dovedit ca strategia lor a fost castigatoare, marturie stau trofeele din ultimii ani. Nationala nu a fost ajutata de nimeni. Am vazut in ultimul meci contributia fc fcsb ului, asa ca nu vad care ar putea fi reprosul tau :)))
Normal.. doar nu era sa te uiti la Zerourile Nistor,Tanase,Man
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.