Comentarii (8)

lake1001  •  15 Februarie 2020, 02:44

Fcsb= fcsb . Steaua = Steaua . Ce este atît de greu de înţeles?

gikiewicz93500  •  14 Februarie 2020, 23:25
Postat de rallystar pe 14 Februarie 2020, 23:01

daca gaz metan medias castige ultimele 2 etape viitorul este out. dar tare imi este ca aia din vitan barzesti o sa scoata mediasul din playoff.

daca gaz metan castige :)))))))))) ba randoame daca gaz metan castige(ca sa te citez) etapa asta si voi o luati de la barzesti sa vezi ce o ciufulesti in ultima etapa de frica fiindca e clar ca gaz metan "castige" cu barzesti si voi o sa tremurati sa nu cada turnul chindiei peste voi.ba cum te lauzi tu cu articole cand scrii asa cum scrii?ai autocorector sau te mai ajuta nea cutare supervizoru'?

mateodamiano7  •  14 Februarie 2020, 23:04

"Facem fotbal! Ai, n-ai mingea, tragi la poarta! Sa fie bine, ca sa nu fie rau!"

clujcampion  •  15 Februarie 2020, 06:59

Grija mare! Se pare ca a fost scapat pe strazi si andrei f! A ajuns la un calculator si incepe sa posteze!

rallystar  •  15 Februarie 2020, 00:48
Postat de vishnu pe 14 Februarie 2020, 23:47

Nu zice nimic de Steaua. Zice numai de FCSB.

ZICE DE FOTBAL CLUB STEAUA BUCURESTI. este ca si cum ai spune nu zice nimic de milan ci doar de diavoli rosii. wtf/ bine ca s-a desfiintat rapid.

vishnu  •  14 Februarie 2020, 23:47
Postat de rallystar pe 14 Februarie 2020, 23:29

citeste articolul de pe prima pagina scris de..... acolo iti explica frumos cum Steaua este calificata matematic in playoff si cum nu mai tremura nimeni de la Steaua pentru nimic.

Nu zice nimic de Steaua. Zice numai de FCSB.

rallystar  •  14 Februarie 2020, 23:29
Postat de gikiewicz93500 pe 14 Februarie 2020, 23:25

daca gaz metan castige :)))))))))) ba randoame daca gaz metan castige(ca sa te citez) etapa asta si voi o luati de la barzesti sa vezi ce o ciufulesti in ultima etapa de frica fiindca e clar ca gaz metan "castige" cu barzesti si voi o sa tremurati sa nu cada turnul chindiei peste voi.ba cum te lauzi tu cu articole cand scrii asa cum scrii?ai autocorector sau te mai ajuta nea cutare supervizoru'?

citeste articolul de pe prima pagina scris de..... acolo iti explica frumos cum Steaua este calificata matematic in playoff si cum nu mai tremura nimeni de la Steaua pentru nimic.

rallystar  •  14 Februarie 2020, 23:01

daca gaz metan medias castige ultimele 2 etape viitorul este out. dar tare imi este ca aia din vitan barzesti o sa scoata mediasul din playoff.