Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Amintestei lui sluga asta care cerseste la poarta ciobanului ...ca pina la min 82 la meciulbrespectiv echipa aia care azi e prima echipa a tras la min un egal ..cum am dat gol min 92 *** Coman automat sa dezbracat ..sa vazut pe ei cum trag la min.egal ...dar *** Coman NU a avut sansa sa intre ca deja le am dat a 2 a ..deci hai lasati cu echipa a doua ... Sinteti la fel niste caractere ca si familia .BegAli si MM ..puscariasi si smecheri ..intrebati pe Anisoara Prodan ...Desgustator!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa stii ca acum sunteti mult mai expusi decat in mandatul lui Dan. Jocul urat, inchis, se plia mai bine pe echipa de babalaci, iar rezultatele erau mai bune. Acum, cu Edi, echipa practica un fotbal mai aerisit, placut ochiului, dar punctele sunt smulse cu forcepsul!:))
Is cel mai obiectiv dintre subiectivi. Is constient ca suntem dependenti de o aparare beton, avand in vedere lotul nostru de geriatrici, de aia-s ingrijorat de cum jucam in ultima vreme, chit ca avem rezultate decente. Nu ma intereseaza arbitrajele. Is frustrat de arbitraje doar cand nu lasa jocul liber, chiar si cand ne avantajeaza. Daca vorbesti de obiectivitate, musai ii sa admiti ca palmaresul direct ii relevant si ca aveti o problema. Da, am avut ani de zile cand frana nu putea sa scoata un rezultat de Zeii ajuta cu voi si cand jucam mai bine. Acuma sunteti voi in situatia asta si, daca iEdi n-o f**te de-a-miazazi, inc-o s-aveti o problema.
Girafa, adriannu? Orice e posibil :))). Daca pe cioban l-a interesat sa creasca tineri si sa-i vanda, ii dificil sa joci impotriva unei echipe care se apara bine si intra dur la fiecare minge. Noroc ca a mai pus si Ovidiu Popescu ceva muschi pe el, si ne putem baza si noi pe un tanc :)))). Asta apropo de plangaciosii carora nu le convine ca Ovidiu Popescu a jucat dur, desi CFR si Dinamo asa au jucat dintotdeauna impotriva noastra, cu asemenea intrari :)))
te mai chinui mult sa le explici !?:)))
Nu incerc sa par...sunt! Ti-am mai spus mai devreme: sa-ti crape tartacuta aia seaca daca eu nu sunt silvio sau randoom?:)
"suficient cat sa isi mai bage unghia in gat adriannu vreo 2 metri! :))))" nu stiam ca posteaza si girafe pe gsp. Serios vorbind, voi aveti o problema cu noi - si cand jucati bine pierdeti. Is curios dac-o sa reusiti sa scapati de complexe in meciurile directe si-s si mai curios daca ati avut vreodata un palmares mai slab, pe o perioada de 10 ani, cu un adversar de prima liga.
Pune ma link-ul catre anexa 3!! Stii tu, aia cu care te laudai non-stop pe aici. Te stie tot site-ul ca esti un postac amarat care vorbeste de legi inventate, prin care voiai sa ii bagi pe FCSB in carantina.. :))) Soarta prostanacule, uite asa suntem pe primul loc, Man a plecat pe 11 milioane la Parma, si nu a stat nimeni in carantina, si aseara i-am batut si pe Dinamo. TE OFTICI? :))))))))))))
Rezultatele directe din ultimii ani, va avantajeaza, dar nu uita ca ati avut si voi o perioada foarte lunga cand nu reuseati sa scoateti cu noi, nici macar un amarat de egal. Sunteti pe un trend descendent clar, iar echipa este imbatranita. Si da, este o problema cu delegarea lui Kovacs, pentru ca accepta jocul plin de duritati al CFR-istilor si e zgarcit la penalty-uri cu toti adversarii CFR-ului! Nu-i nevoie decat de un branci de la spate si...gata. Pentru o echipa solida in aparare, este un avantaj decisiv de multe ori. Inclusiv la meciul cu Chindia ati beneficiat de avantaj, gazdelor fiindu-le refuzat un penalty! Hai sa fim obiectivi!
Are si asta clone?De aia sustine un "clonat" ,ca obositul ala de Laur aka "samertx"?Acu-l inteleg!Cine se aseamana se aduna!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.