Alte știri din fotbal
Surpriza de la lot, comparată cu Gică Hagi la prima convocare: „Așa a făcut și Lucescu”
0
Și-a prelungit contractul cu două zile înainte de barajul FCSB - Botoșani
1
Răzvan Lucescu a venit în România și a făcut pomana de 40 de zile a lui Mircea Lucescu la un centru de nevoiași
1
Cum a comentat Zeljko Kopic repetarea unui Derby de România la barajul pentru Conference League
0
Știri din fotbal internațional
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
0
Fostul căpitan al lui Chelsea și-a anunțat retragerea la finalul acestui sezon: „Este timpul să încep un nou capitol”
0
Manchester United și-a confirmat antrenorul » Michael Carrick a semnat pe 2 sezoane
0
Pep Guardiola și-a anunțat oficial plecarea de la Manchester City! Discurs emoționant: „Am pierdut-o pe mama și clubul m-a ajutat”
1
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Bai prapaditilor voi va milogiti de Craiova de Viitorul sa bata pe CFR acum e blat ca nu a batut Viitorul ha ha ha pai *** vostru cu 30 de suporteri idioti in tribune cand bate CFR ???? Niciodata !!° Duminica la Craiova va linistiti total !!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu-ti mai bate capul cu ***... atata pot
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
blat in capul tau de gigist!fcsb-astra ce a fost gigelule?
„Jos pălăria, i-au călcat în picioare” , ....... SAU BLATUL PERFECT de la meciul CFR-Viitorul ? Ceva s-a intamplat la pauza intre cei doi mari prieteni : Hagi - Petrescu. O strategie de mare rafinament......: totul impotriva lui Becali ! Cum altfel se poate explica prestatia de dupa pauza a echipei lui Ianis(sters total, apatic, fara dorinta de juca) si a coechipierilor sai ? Pierderea mingii la orice preluare, pase numai si numai catre jucatorii clujeni, lasarea acestora sa faca ceea ce vor cu mingea....... Viitorul a trecut dupa pauza la un joc de echipa din Liga I de play offf, la un joc de liga a 4-a sau chiar de maidan.... : de cea mai mare rusine..... Este cel mai reusit BLAT facut de catre cei doi antrenori, necontestat de catre ..."specialisti" !
A inteles oricine gigistule prost ce am scris acolo, mai putin tu, deh gigist....
Camora i-a terminat.
Zugravul Culio a terminat in plina forma meciul. Si l-a executat pe Cojocaru. A tras puternic pe colt si a declarat ca si-a dat seama ca e portar inalt si poate ajunge la capatul portii.Ceea ce s-a si intamplat.Daca ar fi tras Deac poate nu era gol.
Mai SAITULE(SITE in engleza) mai deschide un dictionar de engleza si ai mai multa grija de *** din PLAY OUT
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Treaba este simpla. Amatorii fundasi centrali , ai lui Hagi, s-au prabusit la presiune. Si Mladen, si Ghita , si Taru , si ( dela,livratul ) Baluta nu stiu jocul la cap, ...la un nivel acceptabil. Daca aici il mai adaugam si pe ...aproximativul portar Cojocaru....avem explicatia infrangerii. CFR a castigat jucand dce stie si stiind ce joaca !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.