Comentarii (48)
nicknick
nicknick  •  08 Mai 2026, 20:09
Postat de Hcm27 pe 08 Mai 2026, 19:24

Dar rezultatul a fost stabilit pe teren, nu de arbitrii.Acum sunt și aia din VAR și tot nu vad ceea ce este cu adevărat la o faza.

Ba de arbitrii. Că nu l a dat afara pe.amstrong. și acolo n au fost dubii. Toți, absolut toți au zis că trebuia eliminat. Dar faza cu nsimba a fost explicată , doar că nu va convine vouă adevărul, vouă și celor din studio. Că voi v ați obișnuit să câștigați cu arbitrii iar când sunteți arbitrari corect vinde pare ciudat

Karkaleki
Karkaleki  •  08 Mai 2026, 19:58

si ... unde-s surprizele alea uriase din echipele de start? Eram deja convins ca ceseu incepe cu Baiaram portar

Hcm27
Hcm27  •  08 Mai 2026, 19:24
Postat de LaCioculMacaralei pe 08 Mai 2026, 18:25

Vorbesti de karma :))) Dar cand al vostru a sarit cu picioarele pe pieptul lui Bancu si a scapat de rosu ai uita :))

Dar rezultatul a fost stabilit pe teren, nu de arbitrii.Acum sunt și aia din VAR și tot nu vad ceea ce este cu adevărat la o faza.

LaCioculMacaralei
LaCioculMacaralei  •  08 Mai 2026, 18:27

Vorbiti de karma doar atunci cand va convine

LaCioculMacaralei
LaCioculMacaralei  •  08 Mai 2026, 18:25
Postat de Hcm27 pe 08 Mai 2026, 16:50

As vrea sa câștige CFR in același mod cum a câștigat Craiolguta cu Dinamu.Este, de altfel, o karma, Dumnezeu nu poate lăsa lucrurile așa, la voia intamplarii

Vorbesti de karma :))) Dar cand al vostru a sarit cu picioarele pe pieptul lui Bancu si a scapat de rosu ai uita :))

Hcm27
Hcm27  •  08 Mai 2026, 16:50

As vrea sa câștige CFR in același mod cum a câștigat Craiolguta cu Dinamu.Este, de altfel, o karma, Dumnezeu nu poate lăsa lucrurile așa, la voia intamplarii

Dumitru_C
Dumitru_C  •  08 Mai 2026, 16:17

Daca vor sa fie campioni, Craiova nu trebuie sa se impiedice de un ciot. Ciotul CFR are alte obiective, probabil un loc 2 ar fi iar unul foarte bun. Doar sunt obismuiti, CFR a ocupat in ultimii doi ani locul al doilea, chestiunea e că in acest sezon nu vor avea si Cupa Romaniei

doritor
doritor  •  08 Mai 2026, 15:53

Daca orgoliile sau alte interese nu-i lasa pe unii sa inteleaga ca faza cu cantec de la meciul cu Dinamo a avut la inceput o greseala de arbitraj, dar desfasurarea ei ulterioara n-are nicio legatura cu greseala si golul a fost corect ,sper ca atmosfera voit introdusa pentru intimidare sau invinovatire sa nu afecteze echipa Universitatea. CFR e la ora actuala echipa de batut daca se joaca cu multa concentrare si atentie mai mult la experienta jucatorilor decat la forta actuala a lor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează