Comentarii (48)
Hcm27
Hcm27  •  09 Mai 2026, 15:46
Postat de Dr.Hoock pe 09 Mai 2026, 13:09

La fcsb-Metaloglobus n-ai adormit? Acolo să fi văzut mostră de fotbal fuori clase!;)

Da, dar ala are o scuza:s-a jucat in play ouț, nu in plac office.Acum doi ani și anul trecut, FCSB era campioana încă de la începerea returului de play off

Hcm27
Hcm27  •  09 Mai 2026, 15:44
Postat de utilizator șters pe 09 Mai 2026, 08:38

Plange ba cu decenta :)))) vezi-ti de play offul tau cu consonarii stiu ca te oftici dar nu o da in penibil

Chiar ca ești tare mincinos!Recunoaște, ca asta e realitatea!

Dr.Hoock
Dr.Hoock  •  09 Mai 2026, 13:09
Postat de Hcm27 pe 08 Mai 2026, 23:15

Dacă FCSB nu e, nimic nu e!Monstra de meci de play off in seara asta, cand mai aveam putin si adormeam.Oricum vine "balaurul" și de asta va e frica rapidisti sau dinamovisti.Iar la anul, cu siguranță, după maxim turul III preliminar, România va avea o singura echipa in Europa:FCSB

La fcsb-Metaloglobus n-ai adormit? Acolo să fi văzut mostră de fotbal fuori clase!;)

Dumitrescu
Dumitrescu  •  09 Mai 2026, 12:32
Postat de CrisAlex0909 pe 08 Mai 2026, 23:25

Craiova câștigă un punct , din nou arbitrajul a fost pro Craiova , nu a fost nici un ofsaid, a fost 11 m clar … dar bineînțeles, la Craiova , se fluiera doar cum trebuie … campionat fals

Esact, când fotbalistul ține mâinile la spate trebuie să aibă și degetele încrucișate - altfel, da, își mărește suprafața corpului!

remarque
remarque  •  09 Mai 2026, 08:44

PSDU UniVARsitatea Craiova. Campioana unei mari hoții.

utilizator șters
utilizator șters  •  09 Mai 2026, 08:38
Postat de Hcm27 pe 08 Mai 2026, 23:40

Cum vreți voi să ia Clujul campionatul in fata Craiovei, in Romania, acum când Olguta e nr.2 in PSD, iar Boc e in opoziție.Si nici cupa.Dar e odată la 35 de ani, ca altfel nu era nici acum.Eu știam de "După 20 de ani", dar după 35 nu am auzit decât la olteni.Si, acum, se bat cu pumnul in piept, ca de aceea sunt olteni, ca sunt cei mai buni din Romania

Plange ba cu decenta :)))) vezi-ti de play offul tau cu consonarii stiu ca te oftici dar nu o da in penibil

dragosnyk
dragosnyk  •  09 Mai 2026, 08:24

Numai UDMR vrea alianță cu PSD, 2 meciuri, frații Kovacs, Craiolguta, Hoața Maxima!

ares2024
ares2024  •  09 Mai 2026, 07:01

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

Jeptar
Jeptar  •  09 Mai 2026, 02:44
Postat de Singe_Violet pe 08 Mai 2026, 23:02

La vara vin Armenii,Giorgienii,Lituanienii s.a.m.d si ne executa.

Visezi departe. Stai sa trecem de Malta si Andora mai intai, ca nu mai sunt echipe mici.

.Caravela...
.Caravela...  •  09 Mai 2026, 00:28

sper ca trolii din redactie sa nu planga chiar toata noaptea :D

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5
Comentează