Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
balaj, acest monument al cinstei si corectitudinii, care n-a ajutat niciodata cfr cluj cat a fost arbitru, nici n-ar fi fost arbitrul de casa al cefereului. albanezul nu e angajat ca *** si pe post de trompeta. El este angajat la cfr cluj pentru inaltele-i calitati morale si profesionale, pentru spiritul lui organizatoric dovedit cand gaseste diferite biletele prin buzunare pe care trebuie sa le recite intocmai si la timp. Respect
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Marcele, tot pe postaceala? Parca erai pe Tik Tok :))))) om batran la 72 de ani…..
Ai aparut rusinea Craiovei? :))))))
...cine i acest nimeni in drum care nu permite la alti oameni sa si spuna parerea ...ce n a injurat DP de copii ?...a spus ceva neadevarat ?
Sper sa am dreptate daca cred ca a vorbit "fluierul" din d-l Balaj, nu creierul! Nu de alta, dar "fluierasilor" li se iarta orice!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mur Mur tovlui cristi balaj!!!!!! ;=))))))))))))))))
Balaj = un linge blide , el nu este nici la nivelul genunchiului broaștei față de Cârțu și Rotaru
Antologic !!!!Balaj isi da autogol !!!Cartu a rupt bancile de rezerve ca antrenor al CFR !!!!
Sa pui termenul coloana vertebrala si angajatul CeFeRe tov balaj in aceeasi propozitie este o blasfemie!!!!!!!!!! :=))))))))))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.