Alte știri din fotbal
Prima reacție a lui Marius Baciu din postura de antrenor la FCSB: „Nu vreau să fiu o marionetă!”
0
Adrian Mutu știe de ce a fost numit Marius Baciu la FCSB: „Gigi m-a ascultat pe mine!”
0
Omul-cheie care a lucrat cu Generația de Aur l-a criticat dur pe Ilie Dumitrescu pentru că s-a alăturat taberei lui Burleanu: „Gest mârșav și laș!”
3
Decizia neașteptată a judecătorului de la TAS care trebuia să analizeze litigiul dintre Răzvan Burleanu și Ilie Drăgan
0
Știri din fotbal internațional
Panică la Buenos Aires: vedeta s-a accidentat și riscă să rateze Mondialul! » Medicii naționalei vin în Europa
0
Primarul Londrei îi amenință pe fanii echipei lui Radu Drăgușin: „O să plătiți dacă Tottenham se salvează!”
0
Ce șanse îi dă supercomputerul Universității Craiova în primul tur preliminar al Ligii Campionilor
0
Roy Keane, dezlănțuit la adresa jucătorilor lui Manchester United: „O trupă de circari”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
7
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cine este pilotul român de F-16 care a doborât o dronă, în Estonia. ...
Libertatea
Cazul șoferului „prins” cu aproape 700 km/h de un radar din Belgia. Amenda, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Ce mai tura-vura... CFR-ul a jucat mai estetic si eficient cu Minteuan pe banca.
Am văzut curajul lui Dica in meciul cu CFR de acasă din campionatul trecut. Cu o victorie în acel meci fcsb era campioana dar au scos un egal chinuit cu golul lui planici din min 90. Și să nu uite Dică că dacă FCSB ul nu lua bătaie în campionatul regulat de la Chiajna de la Sepsi de la Astra dacă nu făcea egal acasă cu botosaniul și dacă reușea să bată pe Dinamo ( echipă pe care a bătut o cine a vrut) FCSB ul era acum pe primul loc cu multe puncte avans față de CFR. Oare cine era antrenor în campionatul regulat la fcsb ? Curajosul Dica.
Când Dică vorbește de curaj și cum se joacă ofensiv înseamnă că fotbalul și viața ne joacă feste.
A vorbit... "Curajosul Dica"! Du-te Dica, du-te si lasa-ne ca astfel de "analize" nu te recomanda. Ai avut curaj? De ce nu "deserti sacul" cu toate peripetiile tale de... antrenor secund? Daca ai curaj, atunci ofera-ne o mostra din curajul tau!
hahahhahahahahahhahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhahaahahahahahahahahahahahahahaha dica acest monument de curaj :)))))) asa jucator, asa antrenor. Ai avut jucatori ca alibec si budescu. Abia ai asteptat sa scapi de ei, pentru ca s-au prins din start ca esti pe langa. Cu tine antrenor nici nu are rost sa joci cu atacant ca are zero sustinere, zero baloane utile.
Dica vorbeste?:))))))))))))) Cel mai prost antrenor din istoria echipei :))))))))))))))))
A rezistat Teja la FCSB exact cat rezista un "ghiocel " intr o primavara.
Doamne cat tupeu are asta. Tu ce curaj ai avut ma, cat ai fost antrenor? Poate nu ai aflat...dar sa faci ce zice Jiji nu se numeste curaj, se numeste supunere si lasitate. Nu te mai lua de Teja, chiar nu esti cu nimic mai bun ca el ( nici el ca tine ). 2 ghiocei, urmeaza al 3 ( Alexa).
Dică, Teja, totuna. Gheorghe e A1, cine vine e A2 și se supune.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.