Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo încă nu a fost înregistrat și poate rata și meciul cu FC Voluntari: de ce întârzie procesul
0
Mihai Stoica, răspuns acid pentru Victor Pițurcă: „Nu a existat ca antrenor în Europa! Nu știe fotbal”
0
Rapid a oficializat cel mai așteptat transfer: „Să fie goluri, să fie cântec, să fie Giulești”
0
Adevăratul motiv pentru care MM Stoica și Becali îl vor pe Dan Petrescu la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
CFR Cluj - Tromso, duel cu vikingii în turul 3 preliminar de Conference League » Echipele de start: debut la ardeleni!
1
KuPS - Universitatea Craiova, turul 3 preliminar de Europa League
3
Oficial, Yan Diomande la Real Madrid! Cât a costat și pe câți ani a semnat
0
Câți fani olteni au făcut deplasarea de 2800 de kilometri pentru KuPS - Universitatea Craiova: „Nebuni în peluză!”
0
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
5
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
Nu am citit restul comentariilor, dar banuiesc ca nu sunt primul care intreaba de cand mitica de la puscarie e specialist. :)))))))))))))))))))) In blaturi, in mizerii, in spaga, in mita da. In fotbal ... niciodata.
Petrescu redivivus ! Iar este dl. Petrescu supărat ! Iar se lamentează, iar își pune mâinile în șold ! Dl. Petrescu, este hilar ! CFR este o echipă urâtă, la modul propriu ! Moartea pasiunii! Livrează un fotbal sărăcuț, stupid de parcimonios și se pare că, tot mai mult și ineficient ! CFR domină fotbalul intern, autoritar, de mai mulți ani încoace... Asta spune mult despre valoarea soccerului autohton! CFR, ieri, n-a jucat nimic ! La 0-0, trăgea de timp, inclusiv cu Petrescu și cu copiii de mingi! Ce să mai reclami, ce să mai invoci ?! Kovaci a fost OK ! Susici, inept, infantil... Să bagi materiale în halul în care a băgat el, la mijloc de teren, e o dovadă de inteligență diminuată... CFR, va fi și anul acesta campioană ! Steaua nu va putea câștiga tot... Cred că nici măcar la Constanța, peste câteva zile... Tristețile noastre fotbalistice însă, tind să devină depresii !
Cum a fost Fcsb impinsa in față? Si cum fizic zici ca este slaba daca aseară dpdv fizic, Fcsb a dominat o pe CFR?
Dsr când sezonul trecut s au împărțit la fel, a fost bine?
Craiova, nu cred ca are sanse reale nici la locul 2.La campionat, este exclus, tocmai ce au schimbat astia regula. In caz de egalitate, primul criteriu de departajare fiind rotunjirea, al doilea locul ocupat in sezonul regulat. In acest caz, Craiova, trebuie sa faca cu 7 puncte mai mult decat v a face CFR. Totuși, cred ca cfr, v a face 9 pct din meciurile cu Voluntari, Arges si Farul. Si pentru locul 2 Craiova este poziționată rau, au nevoie sa faca cu 5 puncte mai mult decat Fcsb. Șansa lor, era meciul de aseară. La un egal sau o victorie a CFr ului, erau favoriti la locul 2!
sezonul asta este clar ca arbitrii au fost cu F C S B. Hai sa vedem cum au castigat 6 puncte cu U T A dupa ce mingea iesise in afara terenului sau cu Chindia nemaivorbind de alte meciuri .Este rusinos de a dreptul ca punctele se impart la jumatate.Asta chiar nu are cum sa fie corect si nici normal.Aseara a fost bun arbitrajul,a fost greseala lui Susic,nu e de comentat dar parca prea a fost impinsa in fata F C S B si nu e corect din nici un punct de vedere.In cupele europene avand in vedere ce s a jucat aseara F C S B chiar daca ia campionatul este slaba fizic.s a vazut asta
Indiferent cate campionate va câștiga ***' , fotbal nu va progresa in Romania . Nu ai cum sa progresezi cu un astfel de stil de joc . *** nu a demonstrat nimic în străinătate . Deci nu e nimic de capul lui.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vă rog frumos să vă liniștiți,tot CFR o să fie campioană.Vor scoate artileria grea,vor controla tot până la final de campionat.Deja o acțiune este pornită,la fel ca și anul trecut.Steaua nu poate să joace meciul posibil decisiv cu CFR pe Arena Națională.Asa a fost și anul trecu s-a jucat la Giurgiu și acolo pe gafa lui Vlad s-a pierdut titlul.
BURSUCULE,tu le dai ANDONE la urma.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.