Alte știri din fotbal
Replică spumoasă în direct: „E ca și cum ai compara somonul norvegian cu carasul românesc!”
0
Marcel Răducanu a analizat lupta la titlu din România: „În Germania nu vezi așa ceva. Ei pot face surpriza”
0
Dinamo l-a înregistrat chiar de ziua lui! Kopic poate conta pe el în play-off: „Mijlocaș central, puternic, număr 8”
0
Mai are Dennis Politic viitor la FCSB? „Speranțe sunt, dar are o problemă”
0
Știri din fotbal internațional
Acum se joacă ultimele trei meciuri din turul „optimilor” Ligii Campionilor: „hattrick” în 22 minute pe Bernabeu + Minunea Bodo/Glimt se desprinde
9
Hattrick în Real Madrid - Manchester City » Englezii, în stare de șoc pe „Bernabeu”!
3
PSG - Chelsea, în „optimile” Ligii Campionilor: trei goluri, duel spectaculos!
0
Se întâmplă și în Liga Campionilor! Faza de la care a pornit întreg scandalul: „Cum să fie ăsta penalty?”
0
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Mascații au intrat din greșeală peste o mamă și fiica sa. Femeia a sunat la ...
Adevărul
S-au apucat din nou de treabă! » Am mers pe șantierul încremenit: abia după ...
GSP SPECIAL
Scandal în Parlament după aprobarea cererii SUA de a amplasa trupe în ...
Libertatea
Nu mai bine citeai o carte de gramatica ?
Dupa o mica vacanta am revenit imi lipsea ,comentariile voastre , vad ca sante-ti aceleasi persoane ,,nesatiafacute,, .Mai oameni buni locul doi nu se premiaza a-ti pierdut ,ura si la gara ,CFR va deveni si mai puternica iar visele voastre se vor spulbera din nou, ce tot plange-ti si arunca-ti rahat in ventilator, mai mult decat fura jiji si porumbescu nu fura toata div A . ei daca sant curati sa arunce ei prima piatra ,,,,,, dar nu o fac ca au fiecare un schelet in dulap asa ca ,mucles,, ve-ti ramane aceeasi suporteri de div, B .PLANGE-TI SI IAR PLANGE-TI , MAI SCHIMBA-TI PLACA CA E ZGARIATA.
Am dat o tura pe transfermarkt si din cate am vazut, printre altii, la CFR mai revin si Sanchez Prette, Cristi Bud si Remo Amadio.. intrebarea care mi-o pun : chiar revin?? adica mai e interes pt. acesti fotbalisti??
Nu cred ca asta e scopul lui in viata. O face doar din prostie!
Poate vrei sa fi injurat!!! Cum sa-i ceri sa gandeasca?!? Vrei sa moara?!?
Te-ai tampit?!? Cum poti sa compari circul rrromaneskk cu fotbalul din Cipru?!? Unde a ajuns anul acesta campioana Ciprului< cre(s)tinule?!? A trecut de grupe si inca un tur!!! Cand a reusit asa ceva o echipa de la Rrromanikka???
tu inca crezi ca fotbalul nostru mai inseamna ceva? Am ajuns la un nivel sub-mediocru din cauza mafiotilor... Sandu, Mitica, clanul Becali... incep sa cred ca Cipru are campionat mai puternic ca al nostru...
atunci esti prost dak crezi ca fotbalul cipriot e mai bun ca al nostru inseamna ca nu stii fotbal:-j Ce a facut anu asta echipa aia din cipru se numeste bulan maree punei sa mai repete performanta ca nu o mai repeta in 20 de ani:)))
Pt.Motul calator. Nu aveam treaba cu Famagusta , ci cu ceilalti. Ceilalti, deja stiu ca Viitorul sunt blatisti si vor sta capra. daca nu crezi ,intra pe articol si vezi comentariile.
ai incercat sa spui ceva...dar nu ai reusit:). Famagusta e echipa care ne-a eliminat in 2007-2008 din cupele europene, care insa in anul urmator s-a calificat in grupele CL. trebuie sa fim corecti si sa admitem ca fotbalul cipriot nu e de luat in ras. cand vom avea si noi echipa in sferturile CL atunci ne putem compara cu ei. pana atunci sa ne vedem lungul nasului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.