Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a descifrat selecția lui Gică Hagi: „Mulți se întreabă de ce nu e Rus...”
0
Olimpiu Moruțan a reacționat după revenirea în circuitul echipei naționale
0
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele de start
0
Florin Niță, prezent la antrenamentul echipei din Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
David Moyes i-a pus gând rău lui Tottenham: „Mi-ar plăcea să mențin West Ham în Premier League”
0
Încă o vedetă și-a anunțat plecarea de la Real Madrid: „Bernabeu va fi mereu casa ta”
0
L-a vrut Inter pe Patrick Vieira înaintea lui Chivu? » „Am avut discuții, pot să confirm... dar eu am ales să rămân”
1
Cristi Chivu, desemnat antrenorul sezonului în Serie A! » Cel mai bun jucător vine tot de la Inter
2
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
B a ? Tu ai ceva la bila ? Pai se compara cum scrie el cu tine care nu esti in stare sa scrii o fraza !!
mai , cate litri de vin tu baut , ca nu inteleg ce tu scris .
tu scrii mult si prost , invata esentialul .
Am aflat din surse sigure ca sunt baieti in cadrul gsp care se implica in a trimite mesaje instigatoare,belicoase,provocatoare....doar sa aiba ei flux pe net.....!!!Carcotasi turbati astia!!!Sa FIE SANATOSI!Diferenta mare intre gazetaria sportiva de la noi si cea ce fac ceilalti!!!!Si nu ma refer la vestul Europei neaparat!
...spuse cu tristeţe "imperator" cel pe care femeile-l ocolesc precum fug de riduri şi pe care necazurile-l împresoară conform singurului sistem legislativ pe care-l respectă din predestinare: cel al legilor lui Murphy!
Ce nu mă miră câtuşi de puţin e cum de nu fac pupincuriştii ăştia de la gsp o "analiză" a tuturor investiţiilor măreţe făcute, de-a lungul timpului şi, în special, în ultima perioadă de Gigi Becali la Steaua, a formidabilelor transferuri de o profitabilitate ieşită din comun, care au contribuit nu doar la creşterea vertiginoasă a averii sale impresionante, ci şi la un plus semnificativ de încasări la bugetul de stat din TVA-ul şi impozitele plătite de pe urma jucătorilor traficaţi la greu. Sunt convins că o eventuală asemenea radiografie ar putea fi un realmente foileton ce s-ar bucura de o audienţă ce ar propulsa gsp în topul site-urilor de profil îndoielnic!
ho ma ce va opintiti asa! voi nu ati inteles ca tine si jiji din banii astia? si apoi baga 500k dar cred ca va scoate 1 milion dupa nunta asta. pe criza asta arunca butelie cu 500k de parca ar fi fost 100 de euro? si apoi pe bune acum, pana la urma omu face ce vrea cu banii lui. daca vrea sa dea bani la echipa bine, daca nu....cine il obliga? nu are nimeni dreptul sa il critice pe banii lui cat sparge el la nunta.
Moflea come back , sholdoviene were are you ?
Si unde pui tu botul bai raule ?
Asa este!Isi fac reclama multa cu mass-media acesti zisi mari investitori din fotbal gen becali borcea copos etc....!!!!!!!!!!!!Noi suntem prosti ca punem botul!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.