Postat de serafim pe 05 Decembrie 2021, 10:52

Daca tu asa spui, eu ce pot sa-ti mai spun. Daca tu nu intelegi sau cunosti un regulament, eu ce sa fac? Daca tu nu poti intelege un raspuns cu argumente, nu-i vina mea

adrianna..
adrianna..  •  05 Decembrie 2021, 10:56
Postat de bombon pe 05 Decembrie 2021, 10:47

Nicio „viciere de rezultat” pro-CFR nu poate compensa seria de meciuri „câștigate” de FCSB în minutele 95-98 prin penaltiuri inventate (etapele 9-14).

***

serafim
serafim  •  05 Decembrie 2021, 10:56
Postat de luisharcsa pe 05 Decembrie 2021, 10:50

Pentru ca asa se pot manipula cel mai usor prostii, si asa se abate atentia de la hotia altora

Dupa atea titluri furate mai ai tupeul sa ridici vocea?

rodneydanger
rodneydanger  •  05 Decembrie 2021, 10:56

sa vina dna-ul. vad ca nimeni nu spunenimic ca bl99atistii de la kfr chiar daca sunt in disolutie au furat victoriile in 16 din 18 meciuri. incredibil. nici barcelona pe timpurile bune nu avea 16 victorii din 18.

dansy
dansy  •  05 Decembrie 2021, 10:56

Radu Petrescu trebuia scos de mult din arbitraj.Nu e meci in care sa nu greșească grav!Trebuia scos din arbitraj mai ales când a dat un penalty contra Universității Craiova pentru un presupus henț făcut la un metru in afara careului .Beneficiara a fost Fcsb mai mm!Atunci ai tăcut și ți-a fost bine! Ce cameleon!

serafim
serafim  •  05 Decembrie 2021, 10:52
Postat de luisharcsa pe 05 Decembrie 2021, 10:49

"Minutul 21 la Ploiești. Valentin Costache primește mingea de la Ciprian Deac, intră în careul advers și, după o „contră” cu Laurențiu Corbu, mingea îi sare în brațul drept." Exact asa s-a intamplat. Inseamna ca nu este hent conform noului regulament