nebraska_filipineza  •  02 Octombrie 2021, 10:18

ca Miriuta bate campii nu e de mirare, poate ne reaminteste el ce mari echipe a construit si cat de spectaculos jucau...pana atunci, e bine ca sufera talpanistul ala nelipsit de pe toate articolele...o merita !

aress123  •  02 Octombrie 2021, 09:41

Cine il regreta pe becali, ma ???? Miriuta ? In ce hal de prostie a ajuns site-ul asta...

coco1987
coco1987  •  02 Octombrie 2021, 09:33

Asa a zis Miriuta? Se doreste el in locul lui Edi, nu? Cum sa zici ca Steaua juca mai bine inainte cand inainte nu juca nimic? Oamenii astia sunt fantezisti dintr-aia pentru care conteaza cat de frumos joci. Draga nea Miriuta, poate de-aia nu esti mare antrenor, te ai gandit? Ce sa vezi, de cand e Edi, sunt aproape numai victorii. Altceva nu conteaza in fotbal, Miriuta!

doomsday2000
doomsday2000  •  02 Octombrie 2021, 11:22
Postat de magic4ever pe 02 Octombrie 2021, 11:15

A inceput Fcsb sa fure cu arbitrii la greu ca pe vremea lui Reghe cand inchideau arbitrii ochii la intrarile de rosu ale lui Pintilii si Bourceanu si primesc penalty-uri gratuite si "smecheresti" cum zice marele fotbalist Cretu care trebuia eliminat ieri dupa lovitura aia de K1 si a mai si simulat la al doilea galben desi nu a fost lovit....o rusine de echipa...Iordanescu,MM si Becali lucreaza din umbra si prin diferiti intermediari dau o prima arbitrilor mai slabu inainte de meciuri ca sa lr usureze meciul...RUSINE HOTILOR!!!

6-0 game set and match ... ti-ai luat tricoul si dvd-ul cu "12 septembrie - Minunea de pe Arena Nationala - am luat doar 6" ?

nelu.faget
nelu.faget  •  02 Octombrie 2021, 10:23
Postat de steaua.inseamna.csa pe 02 Octombrie 2021, 10:06

Ca vrei tu sau nu fix așa vor juca și de acum înainte, ca doar nu crezi ca Olaru devine Messi peste noapte sau ceva, atât pot, atât fac. De câștigat însă vor câștiga doar ca și pana acum, dacă nu “omenește” :-))) atunci jucând in 14 ca aseară. Altfel nivelul lor real s-a văzut la Hunedoara …

Nu mai plânge ***, deja ești penibil.

whiteredarad
whiteredarad  •  02 Octombrie 2021, 10:17

Ciudata reactie a lui Miriuta. Tocmai el , ale carui echipe jucau cam " tare si pe a doua". Cum sa ai o asemenea reactie, si sa critici pe cineva ...care da gol in ultimul minut, e adevarat...norocos ( cum sa nu te bucuri , ca-i ultimul minut), dar dupa un hent clar. La Miriuta se pare ca ..."statul pe tusa" ...ii afecteaza si memoria si ideile

853246084756615
Marcel Popa  •  02 Octombrie 2021, 14:22

Slab a jucat dintotdeauna fcsb cu Dica și cu mulții altii.Echipa asta este moarta de mult.Edi ia și el un ban ,mare brânză nu face el la echipa oierului.

doar..titi  •  02 Octombrie 2021, 12:33

bine pisoi , se vede ca drumul stelei in europa cu reghe , cand bateam ajax-ul si chelsea , cu ''arbitrii care inchideau ochii la intrarile de rosu ale lui bourceanu si pintilii'' ti-au lasat urme adanci ...da nu-i steaua vinovata ca voi dormiti de mai bine de 40 de ani...si inca nu se vede lumina de la capatul tunelului!!