Alte știri din fotbal
Sărbătoare inedită după ce Sepsi a promovat în Superliga: „I-am chemat pe suporteri la artificii și «mititei»!” + „A fost prima oară când am luat calmante”
0
Csikszereda a încheiat campionatul cu o victorie în fața lui FC Botoșani
1
Ovidiu Burcă, după ce a bifat o nouă promovare: „Infernal, erau împietriți! Sepsi merită în elita fotbalului românesc”
0
Mircea Rednic a numit favorita la titlu: „L-ar lua pe merit! Ca antrenor, îmi dă o stare de siguranță”
0
Știri din fotbal internațional
Ianis Hagi, înfrângere cu echipa deja retrogradată din Turcia
0
Prima femeie-antrenor dintr-un campionat de top a încheiat aventura cu încă o victorie categorică
0
Gaziantep - Bașakșehir, meci dificil pentru Mirel Rădoi în Turcia: oaspeții s-au distanțat
2
Semenyo aduce Cupa Angliei pe Etihad » Manchester City o învinge pe Chelsea în finala de pe Wembley
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Ce este iBon, aplicația prin care românii pot primi recompense. ANAF o ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
E hent clar amice, il loveste mingea la incheietura bratului. V-au aratat cei de la Chindia cum se joaca cu un om in minus, bravo lor. Chiar merita felicitati pentru sacrificiu. PS: observati ca ei nu au apelat la tertipuri rusinoase, de genul "hai cu fundasul sa bata autul de poarta". Portarul Cabuz primeste galben pentru trageri de timp abia in prelungiri. Asa, un mic detaliu, pentru pasionati :)))
E la fel de iute la minte ca si fecesebistul Cretu...
Eliminarea de la Chindia nu a fost "incredibila"? Rosu la Cretu n-a fost "incredibil"? Nu ti-e rusine ba ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ala in teren (de la Chindia) arata ca l-a lovit mai intai in picior, la interviu cica l-a lovit in piept!:))) Nici sa minta nu stie!:)))
Ok.
Iarăși acel om inteligent și "Smecher" Crețu, în centrul atenției și bineînțeles arbitrul ,varza aservit puterii,ce sa mai ,mai bine nu ne mai obosiți cu aceste teatre de prost gust ,în minutul 7 sa elimini un jucător și sa dai contra aceiași formații 11m în minutul 97!? Cit decât mai cunoaștem fotbal și noi poate în județeană mai vezi asa ceva ,jalnic fotbal,jalnica federație, jalnici asa zis patroni pur și simplu ne considerați chiar ***?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
FCSB a castigat pana la urma, dar jocul a fost incredibil de slab, toti jucatorii au fost de nerecunoscut cu exceptia lui Keseru, care a fost schimbat ca dovada a faptului ca echipa are un antrenor de noaptea mintii. De cand a veni Edi la echipa, FCSB joaca din ce in ce mai rau, toti jucatorii mosteniti de la Todoran joaca sub parametrii pe care ii aveau inainte. FCSB arata ca o echipa de liga a doua din toate punctele de vedere.
Retrag tot ce am spus despre penalty. Mea culpa. Am gasit pe site-ul telekom sport un video in care am putut sa derulez si intradevar, mingea il loceste aproape de cot. Imi cer scuze pe cei pe care i-am jignit. In seara asta eu am fost chior. Penalty clar, dar jocul a fost execrabil.
nu ne povesti ce patesti tu an de an...si pe unde esti introdus
Intrarea a fost criminala, cu talpa sus si cu intensitate!:) Se lasa cu fractura daca-l prindea...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.