Alte știri din fotbal
Oferta de 4 milioane de euro pe care Becali a refuzat-o: „A cerut 20”
0
Au intrat utilajele pe stadion imediat după „finala” de titlu din Superliga » „Oblemenco” va fi modernizat
2
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele probabile
0
MM Stoica, mesaj tranșant după titlul Craiovei: „Mulți m-au întrebat asta” » Ce a spus despre Dinamo și Rapid
6
Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho vrea să transfere un atacant la Real Madrid » Jucătorul de clasă ar putea ajunge gratis
0
Cutremur la Liverpool: jucătorii au cerut concedierea lui Arne Slot » Antrenorul care a făcut minuni în acest sezon este favorit să-l înlocuiască
1
Naționala calificată la Mondiale fuge din calea Ebola » A anunțat noua „casă”
0
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
4
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Dan Plaveti, tehnocratul conectat politic pus în fruntea unor companii de ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Corect. Vedem la urmatorul meci dupa ce Dusan are ceva timp sa-i aseze mai bine in teren.
grigore pentru ce a fost notat cu 5 ?numai gafe a facut , la faza golului 3 din 11 m in loc sa atace adversarul s-a intors cu spatele la el si de acolo a iesit 11 m ,klima fiind nevoit sa intervina decisiv .
te astepti la altceva pe gspeste? oamenii fac titluri de click-bait! nu l-ai vazut pe ala de scria ca Tyson fumeaza impreuna cu angajatii 10 tone de canabis pe luna?? asta e inca decent cu 2-3-ul lui!
nu s-a facut nimeni de ris. Asta e valoarea lor. B-ul garantat 100% anul asta
meritau toti -2 nu +2. B-ul garantat 100% anul asta
Rauta cel mai slab din teren. Mai bine joci cu I.Serban. Rauta pierde multe mingi, cind are balonul parca se pierde. Nu stiu cine l-a adus dar e de liga2. Bru, nu prea s-a vazut, s-a ascuns bine. Sorescu in afara de centrarea aia, numai pase gresite. Klima a gresit la penalty dar...
Ce minciuni , auziti si voi, am fost dominati clar si am avut o prestatie dezastruosa. De cand a intrat Nistor balanta sa echilibrat, in ultimele 30 de minute Dinamo dadea semnale de revenire nu ma ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
“ Șasă” cai frumosi. O luara pe aratura. Foaie verde de dudau La Dinamo i groasa rau Foaie verde trei pucioase Ii pasc vremuri.....nasoale.
Titlul suna: CHINDIA TĂRGOVIȘTE - DINAMO 2-3 ca si cum Dinamo ar fi castigat. ce sa zic, jenant
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.