Alte știri din fotbal
Daniel Bîrligea poate prinde transferul pe final de mercato: „Monitorizat atent de echipa din Serie A”
0
1,5 milioane de euro pentru readucerea lui Virgil Ghiță în Superliga!
0
Ciprian Marica, primul reproș public la adresa lui Ioan Ovidiu Sabău
0
Titularul impus la FCSB a pierdut echipa: „Nu e pregătit pentru astfel de meciuri”
0
Știri din fotbal internațional
Cosmin Contra a văzut cartonașul roșu în prima etapă din Qatar
0
Julian Alvarez riscă și o provoacă pe Atletico » Un „like” speranță pentru Barcelona?
0
Suporterii lui Chelsea, furioși și la victorie: „Scoateți-l din club!”
0
Legenda lui Real îl atacă pe Vinicius: „Nimeni nu-l vrea, din cauza caracterului”
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Legea ANI, adoptată de Camera Deputaților. Cum arată „fișa publică de ...
Libertatea
Bătrâna, comuna uitată în munți, cu 50 de locuitori și pistă de biciclete. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
Nu ma mai satur privind clasamentul :))))))))))))))))))))))))))0
Ai mă , inventati-l pe Nețoiu , poate mai fura o echipa întreagă a Craiovei ..... trecut-au anii ,ehee ce vremuri ... ... acum e vremea scadenței , se strânge lațul și pentru voi
dupa ce sa suntem prosti, mai prind si adversarii executii de poveste. asta ne mai trebuia
Prunea declarations iei ca uhrina ecla current cu campionatul romanesc pentru ca la urmarit din cehii incepind cu prima etapa,! Pinochio. Ala habar nu are nimic de nimic legat de fotbalul romanesc si de dinamo. Nici macar nu poate striga la ei de pe margine pentru ca nu se poate exprima in romana !
Arbitrul Călin este expert în consumarea timpului de joc (inclusiv prelungirile) în discuții foarte "explicite" dar inutile cu fotbaliștii, băncile tehnice etc. Astea nu sunt trageri de timp (subtile, ce-i drept)?
baga mana adanc in el pentru repriza a 2-a, asa cum ai facut si sezonul trecut
Anonimule (gigist), abia ai așteptat să-ți verși veninul / toxinele printr-un articol defăimător la adresa lui Dinamo ! Ce-l puțin, prin titlu (scris cu litere de o șchioapă).
:)) Păi sunt două cluburi diferite, amice. :)) Vorba lui Jackie: eu T- shortul cui îl predau? La unitate sau în Pipera? :))
Asa sunteți voi dinamovistii, confuzi! Noi nu! :)))
Scriu eu. „mândru că sunt d14amovist”. Scrie și tu: mândru că sunt fecesebist! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.