Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
cand dinamo e arbitrata corect,coregrafii cearceafurilor zburatoare zic ca sunt furati !!! ei erau obisnuiti cand venea lucescu in vestiaru oaspetilor si le spuneau cand trebuie sa primeasca gol-vezi interviul lui Ionuţ Chirilă, atacuri şocante la Mircea Lucescu..."“Am spus lucrurile astea ca să pot dormi seara liniștit de acum încolo. Să pot să încerc să-mi fac profesia mai departe”, spune Ionuț Chirilă, fiul natural al lui Ioan Chirilă și, până la începutul acestui interviu, fiul adoptiv în fotbal al lui Mircea Lucescu."
Evident, singurul motiv pentru care vor sa joace i play off e fcsb! 6 puncte din start pt fcsb! Daca moldovenii vor prinde play off-ul!!!
dinamo pt a 5-a oara consecutiv vicecampioana in play-out ! urmeaza calificarea in grupele play-boi !!!
veti termina pe 6 in playoff moldoveni *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
multumesc frumos pentru raspuns !
D-le rallystar ,cand ati luat bataie de la voluntari, unde ati fost ?
nu le mai raspunde la toti prostii , dinamo nu are dupa ce bea apa si cumpara meciuri sau arbitri , multi prosti in tara asta
ati castigat,ce naiba mai vreti. in proportie de 99,9% terminati sezonul regulat peste vitanul barzesti. de ce te mai plangi? 6 puncte de recuperat in 3 etape este imposibil. ca nu sunt 5,sunt de fapt 6,daca recupereaza 5,terminati peste ei. aveti un program usor,inca 4 puncte faceti si daca nu vreti. cu 4 puncte terminati peste vitan barzesti si daca aia castiga tot(lucru imposibil,tinand cont ca au meci cu Steaua).
daca nu prinde vitanul barzesti playofful,promiti ca nu mai iintri pe gsp?
Bai digi,aveti cei mai slabi si *** comentatori din lumea sportului. Indiferent de simpatii cand comentezi esti echidistant. Sunteti doar niste bieti asa zis jurnalisti care nu mai stiti cum sa.i intrati unui puscarias in voie. Sa va fi rusine rasilor!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.