Alte știri din fotbal
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
1
Anchetat pentru meciuri trucate, Djokovic zburdă în amicale: victorie pentru CFR Cluj, la final de cantonament
0
Negocierile avansează, Ștefan Baiaram e tot mai aproape de transferul verii! Peste Darius Olaru!
13
Fostul campion din Superliga, la moartea lui Gabi Mureșan: „Voi ați pierdut un mare jucător. Eu am pierdut un fiu!”
0
Știri din fotbal internațional
Encore une fois: Franța își așteaptă adversara din semifinale! A avut emoții 60 de minute cu Maroc, apoi a decolat
12
Fostul star al lui Arsenal și City, reținut sub suspiciunea de spălare de bani
0
Controversa de la penalty-ul ratat de Kylian Mbappe provoacă reacții extreme: „Dovada că Mondialul e trucat!”
0
Doar au pășit pe teren în Franța - Maroc și au scris istorie!
0
Lifestyle
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Cine este „avocatul-prescripție” care îl apără pe Viorel Pașca: Răzvan ...
Libertatea
Cel mai bun oraș din lume pentru trai în 2026 se află în Europa. Ce ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Se stringe laţul la cioban.... Antrenor gratis,contonament gratis.... Popa cîntă, ciobanul plînge....
cum sa aiba o clona prioritate in fata originalului?inseamna ca acea clona este chiar originalul si normal ca are prioritate fiind originalul, asa ca baga gal gal gal pe soseaua gatului gal gal gal
Pen ca e ocupata de clona care se pregătește de un nou loc 2 la amatori
Ba da, sa se oftice haterii
Apropo... de ce nu merge singura? Nu știe drumul?
Păi Clinceniul chiar și-a programt meci cu Chindia... Posibil să avem un "triunghiular" la Brașov, "la munte"... Apropo, titlul "FCSB nu merge singură" sună forțat, variante corecte erau "FCSB-ul nu merge singur" sau, "FCSB-eaua nu merge singură".
Branzare... e cea mai tare pe ziua de azi
Sunt curios unde merge Clinceni? Nu cumva tot la Brașov? :))
Stati blanzi ca la anu toate cluburile vor proceda la fel si nu din economie ci din considerente multiple si in special din motiv de optimizare ca performanta a pregatirii, iar la iarna sa vedeti inghesuiala in muntii Romaniei conform zicalei dai romanului mintea de pe urma ca e cea mai buna.
fcfcsb, daca e steaua, de ce nu se duce la forban ?..:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.