Alte știri din fotbal
Titularul lui Dinamo, suspendat pentru Craiova! Anticipează o surpriză: „Nu-și permite să-l bage pe el”
0
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
CSA Steaua, deci Boroi&Talpan feat. Oprea&Father Chicken, e unica detinatoare a palmaresului NATO, singura proprietara a siglelor si marcilor din galaxie si, evident, adevarata mostenitoare a mamei Omida.
Aici e vorba de fcsp nu de pensiile alora nea caisa! Nu mai stiti cu ce laturi sa aruncati cata vreme dreptatea e de partea lor.
În loc sa și asume greșelile intherlopul din Pipera continua săi mascareasca la nesfârșit pe cei din MAPN.Păcat ca pe lângă el mai sunt și alți gigistii convinși ca I sa făcut o nedreptate..Atâta timp cât nu o sa accepte condițiile Armatei nu o sa mai pupe emblema .palmaresul și stadionul din Ghencea.Toți suntem conștienți ca MAPN ul nu este o soluție dar atâta vreme cât te consideri patron trebuie sa plătești pentru a beneficia de Steaua cum și noi suporterii plătim bilet sa intram pe stadion.nu ne da nimeni nimic pe gratis.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce prostii indruga becaloizii de mai jos.. te iei cu mana de cap, nu alta.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voit se creeaza o confuzie totala intre denumirea clubului si denumirea unei marcii si mai trist este ca are si parte de un sprijin politic si judiciar corupt, care ofera cele mai stupide decizii, precum aia de la ICCJ din care nici macar presa nu a reusit sa ne traduca, ce au vrut sa spuna domnii aia de acolo, mai este sau nu mai este, to be, or not to be, unde fiecare tabara a interpretat cum a dorit. Si societatea Coca-Cola are cateva marci, fanta, sprite..coca-cola, daca le-ar vinde/pierde maine pe toate 3, nu-i poate obliga nimeni sa-si schimbe si denumirea societatii Coca-Cola, doar ca nu ar mai vinde in magazine izmene cu sigla coca-cola ci doar cu FCSB. Se poate spune ca, clubul FC Steaua Bucuresti a beneficiat timp de 10 ani de un logo/desen nemeritat si pentru asta ar trebui sa plateasca daune, dar nu poti spune ca, clubul lui Jiji a beneficiat de un...club intreg cu un intreg palmares si toate astea din cauza sau in baza unui singur logo comercial, suna cam aiurea...dar astept sa ne explice ala cu voce pitigaiata de zici ca l-a inghitit pe Mickey Mouse, Talpan Florin si COSTEL il cheama, nume de om inteligent.
Astia nu vor sa margem la Paris. UEFA nu recunoaste instantele romanesti. O decizie TAS e alta mancare de peste !!
Bai bautor de pruna cam chiar de asta e vorba!!! Multi au trait mica pe spinarea stii tu cui!!!
Are palmaresul trecut de UEFA in dreptul lor, clubul se numeste tot FC STEAUA BUCURESTI(doar ca are un nou logo pe care scrie FCSB si nu Steaua Bucuresti), ceea ce ii deranjeaza foarte tare pe cei doi *** Talpoi si Boroi, desi denumirea societatii cu denumirea clubului cat si denumirea marcii sunt 3 lucruri diferite, una ti-o verifca si ti-o valideaza Registrul Comertului, alta Ministerul Tineretului si Sportului si ultima OSIM-ul si daca ai pierdut marca comerciala inregistrata la OSIM, nu are nicio treaba cu denumirea societatii sau a clubului, ori cu performantele CLUBULUI si cu palmaresul sau, ca doar nu joaca marcile comerciale in competiitile europene iar cluburile sportive se vand la rafturi...dar la cat de corupta e justitia romana, unde a permis OSIM-ului care la randul sau a inregistrat in 2014 pentru CSA/MApN STEAUA SRL aceeasi si identica sigla inregistrata de Jiji in 2004, motivand prin vocea lor de aur Talpoi ca: stiau ca in 2015 vor primi o decizie favorabila de la ICCJ, asa ca, totul este posibil and all this is Made in Romania!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua si Dinamo trebuiau cedate dar cu contracte care sa oblige viitorii proprietari sa mentina anumite standarde. Daca nu se mentin aceste standarde atunci mai bine sa fie tinute prin divizia C sau trecute pe linie moarta si trecute la capitolul istorie. Pai echipa lui becali e unica in univers, e singurul club (ca sportiv nu poate sa fie numit) care in afara de lotul de jucatori si staff nu mai are nimic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.