Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
Bai dar nu zice nimeni nimik de Dodel ?!? El saracu nu a avut nici o vina?? Normal ca nu a vrut sa-l accidenteze pe Chipciu dar totusi a facut-o...normal ca nu s-a gandit cand a dat pasa aia aiurea spre chiriches obligand-ul practic sa degajeze...dar TOTUSI !!! Ganditi-va ca daca nu ar fi fost pe teren ambii(chipciu si chiriches) ar fi acum binemersi...Deci nu pot sa cred cum i-a pedepsit Dumnezeu pe aia care il tin in brate pe "marele talent" Dodel :P, le-a luat cei mai buni si valorosi jucatori cu ajutorul lui dodel,poate poate realizeaza "marele patron" ca este timpul sa-l laaaaseeee sa plece la alta echipa,oriunde !!!!
Lasa fraiere ca joaca alte echipe mai bine din liga 1. Mai ales Craiova.
Zi muyye, e adevarat ca te-a parasit maica-ta in fata altarului? Te-am intrebat si saptntrecutandar nu ai zis nimic. Inca suferi? Daca iti zic ca te-a parasit pt fernando de la caransebes, te ajuta cu ceva? Daca nu, iti sugerez sa te alaturi galeriei perverse din groapa ca sa treci mai usor peste drama, mai Oedip:))))) te rezolva ei, doar ca trebe sa porti tocuri mai mereu:))))
Norocul nu tine pe nimeni la infinit, dar, daca ma uit la comentariile tale si ale hlizitului aluia de lollol, prostia si invidia sunt nemuritoare.
Pateu
patetic
Unde sa plece asta ...pacate amarate? Cine se uita la gloabe ? ...ce C.L. viseaza ? Mare minune sa ajunga steoaia in grupe...norocul nu te tine la infinit ...
Eu traiesc in prezent si nu in trecut. Insa cu siguranta bunicul meu a fost saltat de catre romani, eventual la ordinul rusilor! Poate ma ajuti sa-i gasesc mormantul din Georgia pentru ca cei de la Crucia Rosie nu au putut sa ma ajute cu aceasta informatie.
La capitolul popoare Din Europa care au comis acte de barbarie si crime impotriva umanitatii , Romania chiar este curata .
1947, scuze!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.