Alte știri din fotbal
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
0
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
„Principala problemă era din interior” » Ciprian Marica a pus lupa pe „finala” Craiova - U Cluj: „Acum se simte miros de campioană”
0
Știri din fotbal internațional
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Derby della Capitale cu miza Champions League » Roma și Lazio se înfruntă în duelul care poate decide top 4-ul din Serie A
0
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
ce draq sa baga in seama si sluga asta din moldova
chivorchiane, tu cine pana mea mai esti in fotbal ? te-a adus bulibasa de tim sa furati la greu, nenorocitilir... deabia astept sa ajunga rapidu' la TAS ,sa vezi acolo sanctiuni !cit despre rivalitatea regat-ardeal, e artificiala. toate postarile sunt ale unor nenorociti, paria, n-au nici chiloti in cur !Hai sictir cu mandria voastra de ardeal!
ce se intampla in liga 1 (defapt in romania mai bine zis) e de domeniul SF-ului... sunt multe conspiratii pe aici insa nu stiu care e cea corecta... fiecare echipa isi urmareste interesul... si se imprieteneste cu cine e nevoie ca sa ajunga la telul propus (ex steaua anu trecut)
Poli,Rapid&CFR!!!!!!!
Jurnalistilor din Bucale nu le e rusine de ce se intampla in divizia asta de fotbal? Promiscuitate si miros de mici in fotbalul romanesc. Emblema fotbalului romanescu sunt ouale lui Begali si capul unui berbecutz. Zero punkte la Euro!!!
doar in cazul ca stOAIA va avea puncte suficiente peste CFR, iar rapid cu cele 3puncte va trece peste CFR !
cind doi oameni iti spun ca esti beat,te duci si te culci.la noi toti idiotii isi dau cu parerea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.