Alte știri din fotbal
MM Stoica, atac fără precedent la adresa unui fost conducător din Superliga: „Am mai văzut șmecheriți din ăștia”
0
Intră la negocieri pentru transferul lui Siyabonga Ngezana
0
Noua schimbare de la FCSB stârnește critici: „Un risc foarte mare”
1
Gigi Becali, criticat în direct pentru ultima decizie de la FCSB: „Mi se pare disperare”
8
Știri din fotbal internațional
Sărbătoare la echipa lui Reghecampf pe „stil românesc” » Conducătorul a aruncat cu bani în vestiar
0
Un fost jucător l-a făcut praf pe Antonio Conte: „Avea mereu o față lungă... Probabil că nu făcea sex acasă!”
0
Răzvan Sava, OUT din lotul lui Udinese » Italienii îi anunță revenirea în România!
0
Incident la finalul meciului echipei lui Laurențiu Reghecampf » Directorul sportiv a fost agresat de fani
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Cele 3 cuvinte pe care doctorița găsită moartă în casă le-a scris în ...
Libertatea
Ramai fara cuvinte cand un om, de care doar banui ca e un mare caracter, dl. Chivu, explica in doua fraze cum isi bate joc statul roman de Steaua! Culmea e ca jucatori, legende, oameni de valoare care nu au avut de a face cu Steaua sau au avut foarte putin timp se lupta cu onestitatea pentru ea....in timp ce "legendarii castigatori ai CCE" o calca fara mila sub bocancii cazoni!
Cristi Chivu, 15 ani jucator la Ajax, Roma si Inter, de Hagi nu mai vorbim... Legende ale fotbaluluii romanesc. Si se gasesc sa-i spurce niste amarati, fanii echipei care, in lipsa fotbalului, nu se remarca decat prin coregrafii puerile.
Ce sa-i faci Nelule, nu toti sunt muratori in Milano, ca tine, sa castige asa mult!
Cristi i.ai spus ca Steaua Bucuresti este in Liga a 5a si ca Fcsb a folosit ilegal stema, culorile, numele si istoria lor?
Mai moderator *** de când cuvantul *** a devenit vulgar sau indecent ? De altfel sarit-i de CUR când lumea va acuza ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CE AI CHIVLE AI ÎNCEPUT SA-L LINGE ÎN URECHE PE JIJI CAUȚI ȘI TU UN CIOLAN DE ROS LA FCSB ? CINE EȘTI TU SA AI ALTA PĂRERE DESPRE O DECIZIE JUDECĂTOREASCĂ DEFINITIVA EROUL TĂU INCULT JIJI A FĂCUT MĂGARII CÂND A LUAT STEAUA AJUTAT DE ALTA *** BERCA MARELE ( PÂRȚ ! ) HAGI BLATANGIUL .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.