Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova a anunțat transferul la 24 de ore după eșecul cu Farul » Contract pe un an și jumătate
0
Revenirea lui Dawa, „montată” de fundașul camerunez: „Vă arăt cum a început totul”
0
Mircea Lucescu a fost din nou internat de urgență » Toate detaliile
11
FC Botoșani - Oțelul, ultima partidă din etapa #24 » Ploaie de ocazii în repriza secundă
2
Știri din fotbal internațional
Pact făcut de Lamine Yamal cu Neymar » Ce au stabilit să facă dacă finala Mondialului va fi Spania - Brazilia!
0
Al Akhdoud - Neom SC » Echipa lui Șumudică deschide rapid scorul
3
Nu l-a uitat pe Mircea Lucescu: „E tatăl meu fotbalistic” » Unde a ajuns acum fotbalistul cu 11 titluri de campion!
0
Giovanni Di Lorenzo a aflat verdictul medicilor » Cât va lipsi căpitanul lui Napoli după accidentarea la genunchi
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
6
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
Se lucrează într-un ritm uluitor la Stadionul Dinamo: arena din Ștefan cel ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan s-a enervat când a fost întrebat de ceasul purtat: „Vă rog să ...
Libertatea
tatu fara suparare este un jucator de liga a 2-a.
pasa buna nu inseamna neaparat o pasa din care se marcheaza.Poate fi o pasa pt un jucator care e cu poarta goala si rateaza.Oricum tatu e un bezmetic...e tehnic, are viteza, insa e inutil echipei...dar e adevarat ca si gspului parca i s-a pus pata pe el....de tatarusanu nu spune nimeni nimic, ca a inceput sa fie carlos 2
De acord dar cu un amendament: Nikolic in locul lui F. Costea !!! Cu el si cu Rusescu Steaua a mers f.df. bine in finalul turului !!! Amintiti-va !!!
stanca, g. matei, chiriches, geraldo, parvulescu, chipciu, bourceanu, radut, tanase, fl. costea, rusescu
Tatu e bun in angrenajul echipei, dar nu folosit ca atacant, ci ca mijlocas de creatie, al 3-lea varf...sa joace in spatele varfurilor.In atac obligatoriu Rusescu cu M.Costea sau Nikolic...Hai Steaua!
Tocmai au pus cei de la gsp ca nu a dat nici o pasa de gol in 7 meciuri ce pase bune ai vazut tu ca da?..ca mai protejeaza cate o minge in 90 de minute si o paseaza inapoi aia nu inseamna ca e vreun Xavi.
E bun doar pentru driblinguri,nu da pase si in fata portii e praf!
chiar vi s-a pus pata pe tatu....dupa cifre da,nu are realizari..dar e singurul de la steaua in stare de un dribling,o pasa buna..
Alt articol despre Tatu ?
Asa slab cum e, Tatu este cel mai valoros jucator de la Steaua! Echipa actuala este cea mai slaba "Stea" din istoria clubului!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.