conasu_boeru  •  14 Noiembrie 2012, 11:19
Postat de vaalah pe 14 Noiembrie 2012, 11:11

nu am ce vorbi cu tine, tu esti aerian complet ca sa nu zic altfel, asa ca nu ma intereseaza ce zici...

conasu_boeru  •  14 Noiembrie 2012, 11:16

Am observat ca platiti bine ziaristii , articolul asta se repeta identic la o zi ! Faptul ca sunteti aroganti si discreditati pe altii o sa se intoarca impotriva voastra !

vaalah
vaalah  •  14 Noiembrie 2012, 11:11
Postat de conasu_boeru pe 14 Noiembrie 2012, 11:10

....."Lamurita" de cine, de voi in casa ? Toti oamenii de fotbal din Romania, antrenori, arbitri, fosti jucatori, au fost de acord ca in Meciul cu Steaua , Dinamo a avut doua penalty clare(la unul eliminare Chipciu) care nu i s-a dat si un penalty acordat voua care nu prea a fost ! Punct ! Ce tot bateti campii, daca nu crezi intreaba-l pe Reghe, singurul stelist cerebral ! Nu discutam aici ce joaca una sau cealalta , vorbim de ce s-a intamplat la fazele alea !

vaalah
vaalah  •  14 Noiembrie 2012, 11:10
Postat de imperator pe 14 Noiembrie 2012, 11:03

Corect, pentru că Steaua e numai una, iar românii se mândresc cu ea în toată lumea ! :)

Si FC RUȘINEA ROMÂNIEI 1948 este în colaps financiar total și retrogradează . Sunt fericit . Hai cu titlurile de campioni numărul 24 25 și 25 FORZA STEAUA .

conasu_boeru  •  14 Noiembrie 2012, 11:10
Postat de srbija pe 14 Noiembrie 2012, 00:05

Tiganasule ma bucur ca ai recunoscut ca Steaua e mult mai buna ca echipele voastre de liga a 3-a. Esti un poponar si de aceea ai conceptul de a castiga cel care este mult mai slab. Iti zic, si multi o sa-ti zica, Chelsea nu a meritat sa ajunga in finala CL. Italia nu joaca ceea ce joaca Crapidul. Nu fa confunzie, te rog, intre jocul de doi bani al crapidistilor si a italienilor. Italienii intra de 10 - 15 ori in careu Crapidul o data pe meci. Faza cu penalty de mult a fost lamurita de mult ca nu a fost. Pastile zici? Scuze dar uni evolueaza pe cand voi ati ramas cu pungile in gura.Te inteleg totusi, esti frustrat, dar nu eu sunt de vina ca echipa ta de cacao nu stie sa joace fotbal.

imperator
imperator  •  14 Noiembrie 2012, 11:03

danielo
danielo  •  14 Noiembrie 2012, 10:51
Postat de supereduardo10 pe 13 Noiembrie 2012, 23:31

mintea ta de bibilica spune ca italia ar trebui sa joace popice iar cealsea sa nu pupe lc dupa logica ta de papagalll fara minnte si apaludac daca cineva joaca mai bine trebuie neaprat sa si castige! E afla ca in meciul cu Dinamo a fost o hotie incredibila si in minutul 80 trebuia s afie 0-2 scorul pentru orice om normal. Mai punem inca 2 meciuri furate cu japca de arbitrii 4 blaturi ordinare si pastilele miraculoase de tratare a efortului negasite nicaieri doar in retetele lui reghe. Asa a ajuns o echip cu jucatori ca Bourceanu pintili si dodel sa fie su[perechipa cand astia isi dau cu stangul in dreptul de tehnicitate iar aplaudacii sunt in extaz!

Vezi ca si in Europa tot sus suntem, acolo unde am maturat pe jos cu Molde care a eliminat pe Heerenveen, baietii aia cu inimioare pe tricou care au defecat pe rapid.

adymax
adymax  •  14 Noiembrie 2012, 00:29

Comada cafea gratuit: whatiscoffee . org

dnbstep
dnbstep  •  14 Noiembrie 2012, 00:16
Postat de supereduardo10 pe 13 Noiembrie 2012, 23:34

ce pana mare clasament au batut acasa 3 meciuri si alea vai de mama lor una in minutul 96 alta cu japaca si e mare echip inca un super argument :))) ahii aplaudacii oleeee oleeee pupati cacarezzele lu jiji

oooo amice fa gargara cu niste lamaie ca ai frustrarea pana in gat =)) vezi ca esti la -16 deci mai bine tii un moment de reculegere decat sa te agiti asa tare cu spume contra unor date si statistici...care apropo sunt reale =)) nu ati tras 2 suturi la poarta contra Stelei si a jucatorilor ei de nationala hahahahahha

srbija
srbija  •  14 Noiembrie 2012, 00:12

Mare performanta a Crapidului au rezistrat cu curun poarta 96 de minute, dar din pacate totusi le-a intrat minge-n cur. Saracele de voi ati pierdut viginitatea de urlati asa? :)))