Comentarii (55)
florinf1
florinf1  •  04 Mai 2015, 17:26

Negoita , Stoican si toata adunatura de asa zisi jucatori , sunteti o rusine pentru acest club ! Nu va e jena de suporterii acestei echipe ? Felicitari celor de la Steaua care refuza , in semn de protest , sa vina la meciuri. Asa trbuie sa fiti tratati si voi , sa jucati cu tribunele goale.

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  04 Mai 2015, 17:03
Postat de dincolodenori pe 04 Mai 2015, 14:16

"DACA si cu Parca se plimbau c-o barca DACA a PICAT si PARCA sa-necat...."

***

ares123
ares123  •  04 Mai 2015, 17:01
Postat de tiberiu33 pe 04 Mai 2015, 12:05

Ce va mai place sa va dati in spectacol acum dupa meci ....in prima repriza si vreo 15 min din repriza a 2 -a *** .... de ce nu ziceti ...daca nu facea *** 11 metri ...nu mai castigati voi ... de ce nu ziceti de cartonasele rosii care le meritau cei de la steaua la scorul de 0-0 ...

Si voi va imbatati cu apa rece daca credeti ca doar pentru ca a fost egal in prima repriza ati fost egalii Stelei. Stiu....Stoican a uiat sa spuna ca daca nu ar fi fost cele doua penalty-uri, scorul era egal.

ares123
ares123  •  04 Mai 2015, 16:54

Totusi are o mare calitate...e ieftin si asta-i place lui negoita.

Postat de mitroi2008 pe 04 Mai 2015, 14:47

Sigur! Steaua trebuia sa aiba vreo trei eliminati, penalty-urile nu au fost, bara lui Dinamo trebuie sa fie gol, deoarece poarta Stelei era mai mica decat prevede regulamentul, iar pentru incidentele din peluza, cauzate de suporterii lui Dinamo, tot Steaua trebuia sa piarda cu 3-0!

nu,doar se referea ca asa cum plangeati dupa arbitri pana acum,in meciul de aseara ati fost avantajati.Nu asta e motivul ptr care a pierdut dinamo,nici nu conta de altfel ptr ei,dar...sa nu mai plangeti la arbitri