Alte știri din fotbal
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
0
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
0
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
A analizat atacantul dorit de FCSB: „Nu e tehnic, dar e bun la asta”
1
Știri din fotbal internațional
Probleme înainte de Mondial! » Anglia - Costa Rica, amânat
0
Jamie Vardy a făcut praf ce a văzut în Serie A: „O nebunie! Fotbal lent!”
0
Fan zone-ul din Ciudad de Mexico, înconjurat de un zid și păzit de numeroase forțe de ordine » Ce li se pregătește fanilor
0
Va deveni primul fotbalist din istorie care participă la 6 Mondiale! Le ia fața lui Lionel Messi și Cristiano Ronaldo
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Mie unele comentarii mi se par rautaciose omul va explicat clar a vrut sa pdihneasca jucatorii. Si dupa parerea e celbmsi bun antrenor chiar daca e tanar si nu are experienta lui Dan Petrescu.
Dica e cel mai bun antrenor care sta cu mainile in buzunar si scuipa in tot cursul meciului! I-a intrecut sub acest aspect pe Murinho, pe Venger, Ancelotti si ceilalti !!!
La cati bani s-au bagat la FCSB in ultima vreme Dica este sigur un antrenor slab numai ca ziaristi prost educati si subdezvoltati intelectual nu vad in fata ochilor decat ... Becali. Pentru ca sunt atat de corupti si fara de onoare isi argumenteaza curvarasenia prin aceia ca, vezi Doamne, Gigi machedonul ar fi un brend care se vinde. Nu, domnilor ziaristi, scrieti de Iasi si iesenii toti vor citi, scrieti de Medias si mediesenii toti vor citi, scrieti de Craiova si oltenii toti vor citi, invatati meserie de reporter sportiv, faceti analize pe subiect, curate si obiective si toti impatimitii de sport vor citi. Din pacate sunteti atat de imorali, atat de departe de priceperea de a sti ce meserie aveti ca oamenii va citesc cu sila - pentru ca si celelalte ziare sunt la fel de tampite. Cinava va indemna sa luati in mana un ziar de pe vremea lui nea Nicu. Aveti curaj? Emil Dica? Un antrenor marunt care nu stie sa antreneze milioanele lui Becali. Ma rog, nici putenia unui cioban.
Ziaristilor hotarativa cine conduce fcsb DICA sau BECALI???????? ca neati ametit
E cel mai bun fiindca reuseste sa egaleze? Cu o echipa in care s-au investit sume uriase pt. fotbalul nostru? Cu un lot ce cuprinde crema jucatorilor din Romania? Deci, meci cu Dinamo, n-ai niciun varf disponibil si inepi jocul cu BUDESCU pe banca?Sclipitor!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ia-l acasa.
Si de ce n-ar fi? Pe moment ce reuseste sa repare ce a stricat ciobanul in prima repriza !! ;))
=)))))))))))))))) Dică, cel mai bun antrenor din Liga 1=)))))))))))))))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.