Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
„Un spectacol bizar” » Reacție vehementă din partea unei naționale europene după tragerea la sorți a CM 2026: „FIFA ar trebui să se concentreze pe fotbal”
0
Turcii nu iau în seamă România și se văd deja la Campionatul Mondial: „Este esențial să câștigăm grupa”
0
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Momentan este de 150.000 de euro ca atat s-a dat pe el si sper din sufet sa ai dreptate si sa ramana acelasi jucator care a venit pe 5000 de euro si care a umplut portile adverse de goluri. A marcat 15 goluri in 14 meciuri, a marcat contra Stelei si a lui Dinamo, are un caracter si un comportament ireprosabil si anul acesta va fi in primii 3 golgeteri ai Romaniei, daca nu cumva primul! Atacantii de milioane sunt surorile Costea, Leandro Tatu....d'astia de clasa...n-avem noi asa ceva!
hghkghk
Primul tau comentariu este ca ai o parere proasta despre un jucator al carei echipe " esti suporter " jucatorul asta a dat gol aproape in fiecare meci , iar tu esti singurul care are o parere proasta despre el ?! Sper sa ramai doar la un singur comentariu ! ma indoiesc ca tii cu Petrolul
Va invata si el sa faca propozitii! Cu Petrolul tot inainte!
Banuiesc ca nu ai auzit tu de forma neaccentuata a pronumelui "voua", nu-i asa? Tu nici macar nu stii cand se scrie "va" sau "v-a", si vrei sa dam doi bani pe ce crezi tu despre Hamza. Iar daca ti-ai pus stema Petrolului, vrei sa te credem ca esti si petrolist?
poate va fi asa cum spui tu, poate nu. dar cifrele lui hamza intrec orice asteptari. si asta e mai important deocamdata pentru petrolul. parerea mea.
este evident ca acest atacant este un golgeter. felicitari celor care l-au vazut si l-au adus sa joace in romania.
In primul rand o sa te rog sa faci cunoscute si numerele care vor fi extrase poimaine la 6/49, dom' Mafalda. In al doilea rand, te sfatuiesc sa nu te mai exprimi in scris pentru ca faci de ras orasul lui Caragiale si al lui Nichita Stanescu... Ce va fi, va fi. Unora dintre voi v-a dat Domnul cap, minte la ce v-ar mai folosi ?! (Poate ca vei invata cum este cu "va" si "v-a"...). In rest, hai Petrolul !!
Pana la sfarsitul campionatului Hamza v-a arata ca este doar un jucator de 5.000 euro. Vedeta Petrolului anul acesta v-a fi Grozav si cu putin noroc anul viitor Grozav v-a rupe gura targului si in Europa alaturi de lupii galbeni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.