Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Baiatule dupa comentariul pe care l-ai lasat imi dau seama ca cu o clasa mai putin ca trenul... ce ar fi daca te-ai intoarce la scoala sa inveti putina romana... doar asa ca sa nu ne mai oripilezi cu asemenea comentarii.
Tu esti in poza aia? Zici ca ai batut cuba cu tancul.
Vezi ca au pus astia rezumatul meciului celor de la Dinamo in Europa League. Sa nu-l pierzi.
cit de inculti ie stelemistii astia si ne face pa noi ciori
ALTE BOTURI IN DOSUL LUI JIJI BERBEKALI CIOBANUL ALBANEZ ANALFABET!!! CE STATISTICI!!! DAR CONCORDIA CHIAJNA CATE DRIBLINGURI ARE PE MECI? DAR GAZUL?... CE INGHESUIALA TREBUIE SA FIE LA DOSUL ILUSTRULUI ANALFABET!!!! HO, MA, CA E MARFA DESTULA, CA ABIA A MANCAT!!!! PANA-I VINE, LUATI SI VOI STOMOIOGUL LA RAND CA SA NU VA PLICTISITI!!!
ma seaca rau toate stirile astea despre steaua...pai au castigat si ei saracii un meci dupa 17 etape, cu noroc si asta si iar e barcelona de romania si e ce mai tare si clar o sa ia campionatu...deci daca o sa mai faca vreo 5 surprize sa castige o sa mai scrieti de 5 ori aceleasi stiri da? bag penisul in toata steaua voastra de rahat ca sunt o echipa mediocra de locurile 7-10 poti adormi linistit la meciurile lor. mai bine lasati site-u gol decat sa o swggeti atata cu panaramele astea.
Un meci doar si laudele desantate curg. Trei jurnalisti analizeaza o baba, si aia stirba, schioapa si in transhumanta.
s-au strans trei damblagii de ziaristi,sa scrie un ra.hat de articol pro steaua.ma voi stelistii,sunteti multi...dar prosti!
Ca bine zici, daca mai scapam si de taranul ala de Dodel...
Vezi-ti mah de euroechipa ta si nu mai comenta. Te-ai gasit tu cap de zmeu sa vb de Steaua. Mars la echipa ta de circari, saracie!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.