Alte știri din fotbal
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
1
Cutremur: s-ar putea rejuca toate barajele! Au decis să meargă la TAS, după dezvăluirile GSP
3
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Știri din fotbal internațional
Ederson, ca danezii! » De la nunta unui amic la Mondialul 2026
0
FIFA a ales arbitrul care va oficia meciul de deschidere al Cupei Mondiale de fotbal
0
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
10
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Cainii sa pricepea ca Negoita inca mai are de achitat datorii mari lasate de gasca veche , si nu are omul bani sa aduca si fotbalisti scumpi si sa repare ce au stricat 20 de ani altii ! Dureaza pana ajungeti iar o forta ! Mai bine spuneti merci ca a venit omul asta , altfel erau in situatia Rapidului, OUT 3 ani din UEFA si fara licenta . Sa-i ridicati omului statuie ca a salvat clubul .
prieteni, am impresia ca toata africa are probleme cardiace inca de la 20 de ani.. ps - africa are vreo 850 milioane de locuitori, sa tot gasesti fotbalisti tineri, ieftini si buni. dar trebuie sa fii atent la ei, sa stii unde sa-i gasesti. adica in africa, nu la 2 Cocosi unde ii placea lui Nea Tica sa manance friptura cu usturoi., lui, si altora care erau platiti de Dinamo si ca sa faca scouting.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.