Alte știri din fotbal
Anunț de ultimă oră la CFR Cluj: „De luni începe treaba!”
0
„Dur? Nu era dur!” » Soția lui Florin Halagian, despre miturile din jurul „Armeanului”: „Avea ochi pentru așa ceva” + „Știți ce făcea când nu-l găsea pe Dobrin?”
0
U Cluj - Dinamo, care ar fi miza duelului! Echipele probabile
1
Șelimbăr - CS Dinamo, meciul decisiv pentru menținerea în Liga 2 » Duel de totul sau nimic la Cisnădie
0
Știri din fotbal internațional
La 40 de ani, fostul campion mondial se retrage din fotbal: „Un capitol se termină, o nouă eră începe”
0
Kenan Yildiz, în pericol pentru Mondial! » Decarul s-a accidentat și ratează derby-ul + Cât ar putea absenta
0
Cristi Chivu a făcut lista de transferuri pentru sezonul viitor: rivalul din Serie A și fotbalistul din Premier League
1
L-a ajutat pe Cristi Chivu să facă „dubla”, dar nu a prins lotul pentru Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cât costă plinul în Grecia, Bulgaria și Turcia. Diferențele uriașe de preț ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Când intră pensiile în iunie: milioane de români vor primi banii mai târziu ...
Libertatea
Acuma ce faci,incepi sa te iei de Dinamo...cine urmeaza?
Cind mai iesi la internet-cafe , nu uita sa pui la loc capacul de la canal.
Pui from : Bvd.titulescu...to : strada berzei.....urmeaza bvd.magheru la 400 de metri intoarceti dreapta de volan, urmeaza palatul victoria la 433 de metri intoarceti stinga de volan ...!! La voi se merge inca ca apachee si se oa scalpul gainii !!
Acționarul dinamovist e acuzat că, în sezonul 2009/2010, a trucat în Photoshop mai multe imagini din meciul FC Brașov-Dinamo, câștigat de echipa sa cu scorul de 1-0. Dacă Borcea n-ar fi intervenit personal, Dinamo n-ar fi reușit să câștige dificila deplasare de sub Tâmpa. Cel poreclit Shakira a trucat chiar faza unicului gol, decupând pur și simplu mingea, pe care a lipit-o apoi în spatele goalkeeperului, gata să intre în poartă.
noi care ?
Tudor trebuie retrogradat si Deaconu + Nica trebuie pronovati. Corect, nu?
A 'voastra'nu era,voi nu mai erati !
corect,daca v ar arbitra tudor in fiecare meci ati fii campionii europei! craciunescu ar trebui pus presedinte uefa sa l delege pe taran la meciurile voastre in iuropa
Pai ce sa faci bah ca in capitala acuma se foloseste GARMIN CU VOICE COMAND la voi te iei dupa cacareze dintr-un capat la altul al satului !!
da, bine era :) budapesta era a noastra
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.