Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
În 2025 juca în Liga Campionilor, acum a retrogradat în liga secundă din Spania
0
Decizia luată de Celta în privința lui Ionuț Radu » A jucat cu probleme musculare!
0
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Un penalti asemanator a avut si steaua la meciul cu anarsthosis cypriaki !!
Cu Trompeta sau fara, tot fratele Nelutu e predicator acolo. Primarul o sa fie mustrat pe linie de partid ca nu a luptat pentru culorile ceferiste.
jucatorii de la TGM se declara f revoltati de furtul lu dinamo cu tudor la timona
ia de la toti :)) nu da la nimeni
:)
trebuie sa recunosc..toti albitrii au gresit..balas..hategan tudor...mi-e mila de tg.mures.....arbitru tudor afara din liga I
vai ce frumos am vazut ultimele 30 de minute din meci si am vazut ca pe teren era o singura echipa FCM Targu Mures...nu stiam ce echipa e pe primul loc in acest meci.....si in meciul cu Steaua si in meciul cu CFR, Dinamo a jucat mult sub jocul celorlalte 2 echipe....dar ca si in meciul cu CFR, Dinamo a primit un penalty inexistent (Ilyes nici macar nu l-a atins pe Danciulescu) ca altfel nu reuseau sa se apropie de poarta adversa....in schimb a fost fault clar al lui Moti la Ghionea in careu...rusine si jocului lui Dinamo si arbitrilor care imping mereu aceasta echipa de la spate, cand este incapabila sa faca acest lucru singura....bravo FCM, a jucat extraordinar de bine
fara golul lui picati pe 2.
...))) stiu tata, afirmatia asta e adevarata. restul nu prea.
Arbitrul Tudor asta stie, ce sa-i faci... Nu trebuie injurat, trebuie doar apreciat cu calificativele corespunzatoare de arbitraj!! Si inca ceva: locurile ocupate in prezent nu inseamna nimic... urmeaza inca 16 meciuri si doar apoi putem trage linia si socoti!! Multa sanatate !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.