Alte știri din fotbal
Gigi Becali a primit confirmarea din partea lui Mirel Rădoi: „De cine ți-e mai mare rușine?!”
0
Directorul GSP, despre lupta la titlu: „Lucrurile s-au simplificat!” + Becali, principalul vinovat dacă pleacă Rădoi: „A pus căruța înaintea cailor”
0
Farul - FCSB, Stoican debutează împotriva lui Rădoi » Echipele probabile
0
FC Botoșani - Metaloglobus, în play-out-ul Superligii » Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Performanța extraordinară reușită în Scoția de Neil Lennon, fostul antrenor al Rapidului
0
Vieira a indicat greșeala comisă de Mikel Arteta în derby-ul de titlu cu Manchester City: „Am fost dezamăgit”
0
Cele 7 echipe calificate deja în grupa următoarei ediții de Liga Campionilor: 2 români sunt pe listă
0
Deviza cu care Vincent Kompany a câștigat campionatul » Povestea tricourilor de titlu
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
„Nu vreau să îmi pun toți sportivii în cap...” » Ana Maria Tănasie și „secretul” succesului pe Instagram
17
Ilie Bolojan va da afară din Guvern toți oamenii PSD, secretari și ...
Libertatea
Misterul originii moților din Munții Apuseni. Urmași ai dacilor, romanilor ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
zicu esti nesimtit!!!
timisoara ie frati nostri forta giulestina
asta e,e nasol sa va conduca Fulgerul Bragadiru in campionat nu?
Toti astia de latrati pe aici, nu sunteti decit niste avvortoni mintali. Vedeti-va de tziggania voastra din buCUResti si lasati-ne in pace!
Tu ai vrut sa ai un comment inteligent sau doar te faci bagat in seama?! Voi astia din Chimisoara nu stiti nici macar in ce divizie mai jucati, cat priveste Fulgerul Bragadiru....imi este indiferenta aceasta echipa!
daca mai joaca 2 ani e bine e firav psihic nu are musculatura unui sportiv cu efortul fizic e greu dabea alearga singurul atu care il are are simtul de a da pase bune viitoare in rest e lent pstatic se supara repede in meci nu se concentreaaza e bun doar pt poli ..vedem peste 1 an ce laude mai au pt el clubul condus de un dezinformator si un om card siab facut echipa praf dupa un egal si locul 2 in campionat a demisun antrenor ca a avut curajul sai spuna in fata sa nu se ia de jucatori slab patr
...prea proasta si inofensiva postarea ca sa itzi fie stearsa.Sa va vad pe voi cind s-o duce Jabba pe copca,ce o sa facetzi cu echipa,bai,''fruncea tzarii'',ca doar a mai fost o data poprit elefantul!
La alexa nu putem avea pretentii e duplicitar..dar lui zicu ar trebui data o lectie ..dupamnc e ca la tinut clubul 2 ani penbani grei fara sa faca nimic a investit in el ia facut poftele iar acum incearca sa destabilizeze e un om care nu as dori sal am prieten joaca mereu cu o carte in mina si vreo doua prin mineci ..daca se poate aducetil inapoi ducetil la echipa a 2-a chiar la cea de copii din liga 4 sa joace acolo vreo 2 ani sidatii salariu pt performanta oricum zicu maxim 2 ani mai joaca
ubattabu sa traiesti..nu stiam de addon-ul asta. ma disperau reclamele alea.....
Foarte grozav managementul de la Dinamo. Acum incep sa arunce vina lor ca nu-si pot tine proprii jucatori in spatele altor echipe. Poi foarte bine mah... luati toti jucatorii care-i vreti si dati-le salar 2 jumari de porc rosu/alb si amintiri ex-securisto-militiano-comuniste(si asa se apropie comemorarea zilelor Revolutiei din '89). Alooo GSP.... stergeti ce am postat mah ca asa aveti voi obiceiul, cenzura e in floare la GSP.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.