Alte știri din fotbal
După 13 ani, Gigi Becali a povestit cum a făcut celebra „omenie”: „Reghe voia să-l bată pe Hagi! Atunci, am intervenit eu”
0
Clubul din Superliga, uimit de refuzul căpitanului: „Avem 4 oferte pentru el, de ce nu vrea să plece?”
0
Transfer în play-off: internaționalul crescut de Sporting a semnat în Superliga
0
Portughezul crescut de Benfica rupe porțile în Superliga, dar e uluit de ce a găsit în România: „Două lumi cu totul și cu totul diferite”
0
Știri din fotbal internațional
Crescut de Barcelona, a lucrat la Real Madrid și a fost numit acum noul antrenor al lui Vlad Dragomir
0
Previziunea lui Cassano despre Cristi Chivu: „Sortit să ajungă antrenor de top! Îmi pare rău pentru Inter, dar...”
0
Edi „Jordanesco”, la concurență cu Xavi Hernandez pentru preluarea echipei
0
Tottenham a primit oferta pentru Radu Drăgușin! » Roma ar putea plăti o penalizare dacă nu-l va cumpăra
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
4
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
8
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Momentul în care Trump citește din greșeală cu voce tare un bilet primit de ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Donald Trump vrea Groenlanda cu orice preț. „Dacă nu o ...
Libertatea
"Cîinii" nu mai muşcă nici măcar din "lanternă" » Pisicuţele" asta e buna...dupa ce steaua a luat bataie de la nemteni cu 3-1,pt acest articol s-a ales un titlu exagerat...si nu spun asta doar pt ca sunt dinamovista,ci si pt ca intr-adevar nu mi se pare corect.Si fara nicio retinere pot spune ca sunt mai mult decat sigura ca autorul acestui articol este doar un stelist care vroia sa isi aline suferinta de acum doua etape.
"Cîinii" nu mai muşcă nici măcar din "lanternă" » Pisicuţele" asta e buna...dupa ce steaua a luat bataie de la nemteni cu 3-1,pt acest articol s-a ales un titlu exagerat...si nu spun asta doar pt ca sunt dinamovista,ci si pt ca intr-adevar nu mi se pare corect.Si fara nicio retinere pot spune ca sunt mai mult decat sigura ca autorul acestui articol este doar un stelist care vroia sa isi aline suferinta de acum doua etape.
voi nu mai vedeti fratilor ca bostina ala nu mai poate sta in teren?aduceti-l pe vranikovici de la echipa a 2 a care e super jucator,de creatie si mai terminati cu "mortaciunile" astea ale voastre.niculescu nici nu s-a vazut pe teren,ba da o data cand a cazut in incerecarea de a prinde mingea.asa nu se mai poate
te iubesc man...
Felicitari ! Cu rezultatul asta v-ati spalat multe din pacatele trecutului.
ce s-a intors roata mah Stanistule? voi ati mancat bataie cu TREI la UNU si noi am facut egal!! nu e nici o diferenta nu? mai sunt aproape 2 sapt si va vine randul din nou. la aproape 2 ani! va rupem in groapa acum!!! M*u-i,e STelemeAUA!
un pic mai mica? pai dinamo in 100 de meciuri de joaca, si tot nu ia 3 goluri acasa de la ra ta tz ii astia...steaua e cea mai penibila echipa dintre cele care au pretentia ca se bat la cupele europene...ca la steaua de titlu nu poate fi vorba.
Acolo sus e un doamne doamne si ala nu doarme.....ati uitat cum radea borcik ca a luato stelutza de la ceahlaul....na ca sa intors roata ceahlaul ia pus piedica si lui...un pic mai mica e adevarat dar ia luat 2 pct tare vitale pt borcik
Miau miau..a-ti ras de Steaua cu Ceahlaul..deh..s-a intors roata miau miau !!
neai omorat cu bostina zicu si claudiu .. gata sa dus vremea lor, si sai bage borcea in coantonament la saftica pana la paste (asa cum lucreaza oamenii 8 ore pe zi ei sa se antreneze 2 ore si sa stea 6 la saftica ) ... jucatori de rahat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.