Alte știri din fotbal
Decizia anunțată de Claudiu Niculescu după ce Unirea Slobozia a urcat pe loc de baraj: „Trebuie să muncim”
0
Stjepan Tomas nu se teme după debutul cu înfrângere pe banca Oțelului: „Am nevoie de timp ca să schimb ceva”
0
FRF, prima reacție despre venirea lui Ionuț Radu la Mogoșoaia: „Vine să apere finala barajului”
0
Slobozia aruncă în aer lupta pentru salvarea directă! Oțelul, eșec la debutul lui Tomas + Clasamentul
4
Știri din fotbal internațional
Fotografia extravagantă care a costat 17 milioane de euro » Ultima fiță a celebrului cuplu s-a viralizat instant
0
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Cristian Tudor Popescu se ia de „românii trumpiți” și dă vina pe Donald ...
Libertatea
Avem o campioana diferita de restul echipelor, poate de aceea sunt atatea comentarii negative, sau poate suporterii CFR-ului inca sarbatoresc. L-ati vazut pe patron balacarindu-se cu toti ceilalti din campionat? L-ati vazut pe antrenor injurand in stanga si in dreapta? Sunteti surprinsi de cum vorbesc jucatorii? Pana si publicul pare mai civilizat. Pana si transferurile lor par mai gandite. Poate astea sunt cauzele castigarii trofeelor din ultimii ani. Pentru confirmare: Unirea pare similar
JIJJI,IANCU,BORCEA,MITITELU.PENESCU.ECT ..astea sunt patroni vostri !!! marlani,inculti ,penali ,smenari ! si voi vorbiti de CFR?? sunteti niste ratati cu gandire BALCANICA,si cu un comportament ce nu se gaseste nicaieri in fotbal . Pascani ungurul va da lecti la toate capitolele. este civilizat, este inteligent ,facultAtea trerminata la wiena, INVESTESTE BANI,a facut stadion de CL, transferuri ,,ect,,ect. eh ce sa facem gandire si comportament ca in occident , NU BALCANISM MIORITI!
Campionii e numai unul singur. Paskany! Putea lejer sa castige campionatul cu un lot de babe, si alea puteau sa faca aceasi figuratie.
Hotul neprins e negustor cinstit. Nu mai cautati nod in papura. CFR este Campioana!
Dragă Dane!Cred că ,comentarii mai modeste după această luptă titanică ce a fost purtată de CFR cât şi de conducerea ei împotriva presei de doi bani,adversarilor conducerii celorlalte echipe,spun cred că nu se mai poate.Dacă vă gândiţi că acum 7 ani această echipă se lupta să nu retrogradeze în C şi acum e CAMPIOANĂ,şi că bani câştigaţi s-au reinvestit,atunci cred că nimic nu mai e de adăugat....Bravo în primul rând pt.DOMNUL PÁSZKÁNY ÁRPÁD care ,singur,fără
Mor miticii,nu mai stiu ce sa comenteze.Invatati mai mincatori de cacao ca nu sunteti voi buricii pamantului.Felicitari CFR! ne faceti fericiti.Bafta in CL!
Trofeele castigate sunt can can, restul e doar pura tristete ptr. fotbalul romanesc. Este trist cand echipe gen CFR castiga trofee. Ei se pricep la multe numai la fotbal nu. Campioni or fi ei dar nu la fotbal. O bucurie si o victorie a mafiotilor din fotbalul romanesc. O rusine! Huuooooo! Hotiii!
gabi muresan cred ca e bolnav la cap ... cum sa speri tu s atreci de grupele CL?abia daca o sa luati 1 pct ... la ce echipa de cacao aveti ,invatati mai intai sa jucati pe teren nu pe la arbitri si alte echipe .. pacat ca nu are DNA-ul ochii si pt voi
Ma da ce mare lucru ati jucat voi impotriva lui steaua si dinamo ca eu nu-mi amintesc nimic grozav !!! Ati cistigat cu echipele mici si ati avut tot sistemul in spate !!! Ciocul mic !! Si ce treaba are steaua si dinamo cu vieira ca e jucatorul vostru si si-a facut treaba destoinic !!
Stelisti, dar multi!!! Manelistilor, Ceausescu a murit!!! Cine sa va mai ajute sa cumparati titluri si cupe?!? Umilirea campioanei coruptiei din cimitirul Ghencea e chiar mai placuta decat acest titlu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.